Google Play Книги

Google Play Книги — це додаток для читання електронних та аудіокниг, які ви купили у Google Play™. Він працює не тільки на мобільних пристроях під керуванням iOS та Android™, а й на ПК.
Часто цей застосунок порівнюють із читалкою від Apple – iBooks. Так, вона також зручна, але в ній немає таких функцій, як Google™.

Наприклад, якщо ви почали читати книгу на мобільному пристрої, потім можете продовжити читання на ПК. Якщо у тексті є незнайомі слова, ви можете перекласти їх, не виходячи із сервісу. А ось читалка для iPhone і iPad немає таких функцій.

Додаток має мільйони творів на будь-яку тематику. Популярні книги, підручники, посібники та комікси — навчайтеся та розважайтеся в дорозі. Завантажити Google Play Книги можна на всі мобільні пристрої, а на ПК потрібно просто увійти в обліковий запис сервісу.

Що всередині додатку Google Play Книги?

Інтерфейс

Після авторизації через обліковий запис Google ви потрапляєте на головну сторінку. Тут простий інтерфейс – до нього немає питань, все зручно. Відразу потрібно вибрати жанри, які вас цікавлять. На основі ваших уподобань застосунок складає добірки з книг.

Алгоритму складніше визначати конкретні книги, ніж музику, наприклад. Навіть в одному жанрі є багато книг, які можуть не сподобатися. Тому якщо вам хочеться почитати щось із певного жанру, краще шукайте самі, у відповідному розділі.

На стартовій сторінці відображаються книги, які ви читали востаннє. Є блок із рекомендаціями. Через бічне меню, яке виїжджає по свайпу праворуч, можна зайти в особисту бібліотеку та налаштування.

Збереження нотаток у Google Диск

Класна функція, яку ми обов’язково рекомендуємо включити – збереження цитат і нотаток у вашому Google Drive™. Додаток для кожної початої книги створює окремий документ і зберігає туди ваші позначки. Доступ до них можна отримати з будь-якого пристрою

Щоб інсталювати Google Play Книги, перейдіть за посиланням під цим текстом.

Зовнішній вигляд читалки

Є гарна анімація при перегортанні сторінок. Залежно від часу доби, додаток змінює колір фону – ця функція захищає очі користувача від подразнення синім кольором.

Можна вибрати дев’ять шрифтів, налаштувати розмір тексту та його вирівнювання.

На жаль, немає можливості прокручування – сторінки можна лише гортати. Здається, що це серйозний прорахунок у зручності використання.

Додаткові функції

  • У мобільній версії є можливість залишити закладку та повернутися до неї. Доступний пошук по тексту. У версії сервісу для ПК цієї функції чомусь немає.
  • Завантажити Google Play Книги потрібно, якщо ви слухаєте лише аудіокниги. Їх тут менше, ніж електронних, але колекція поповнюється щодня.
  • Перед покупкою можна прочитати фрагмент книги із 20 сторінок. Часто цього недостатньо, щоб зрозуміти, подобається вона вам чи ні. Але добре, що взагалі є такий демо-доступ.
  • Продовжити читання можна з того місця, де ви зупинилися на будь-якому пристрої.
  • Відкривати книги можна без доступу до Інтернету. Головне – завантажити їх заздалегідь.

Переходьте в Play Market або App Store, і завантажуйте Google Плей Книги безкоштовно!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange