Скарби Піратів – три в ряд

“Скарби Піратів – три в ряд” – це гра для мобільних пристроїв, які працюють на базі ОС Android™ та iOS. Це класичний формат головоломки «три в ряд», де потрібно збирати разом дорогоцінні камені. Після того, як поруч виявляться три однакові фігурки, вони розбиваються і звільняють місце іншим.
Сюжет поділено кілька сотень епізодів. Кожен епізод – це нова карта для проходження. Для кожної картки є завдання. Якщо ви його виконуєте, карта вважається пройденою.

На карті розміщуються різні дорогоцінні камені: сапфіри, алмази, діаманти. Вам потрібно міняти місцями два сусідні елементи, щоб вони складалися три в ряд. Якщо у вас це вийшло, вони зникають і з’являються нові.

Здається, що це проста головоломка, але це не так. Спробуйте, наприклад, зробити так, щоб одночасно розбилися п’ять елементів. А саме це може бути із завдань на карті.

Завантажити «Скарби Піратів — три до ряду» можна в далеку дорогу. Ця гра тільки здається простою. Але вона швидко затягує вас і рахунок часу губиться.

Сюжет

У кожній карті потрібно розчистити поле та пройти лабіринт. Наприкінці на вас чекають нагороди: корисні артефакти, бонуси та предмети.

На кожному рівні ставиться ціль, яку потрібно виконати. Якщо ж у вас це не виходить, використовуйте бонуси – їх можна придбати за монети. За монети можна відновити втрачене життя і купити ром для піратів.

Пірати допомагають швидше відкривати нові епізоди та проходити гру.

Цікаві особливості гри

Встановити «Скарби Піратів — три до ряду» можна як на смартфон, так і на планшет. Додаток працює у двох орієнтаціях: вертикальній та горизонтальній. Якщо ви шукаєте, яку логічну гру встановити дитині на планшет, то це хороший вибір.

Ця іграшка барвиста та проста в освоєнні. Щоб перемістити елемент на карті, потрібно спочатку натиснути на нього, а потім на місце, куди він має потрапити.

Синхронізація із соцмережами

Ви можете додати свій обліковий запис у соцмережах, наприклад Facebook і запросити друзів встановити гру. Разом вам буде веселіше грати, тому що розробники програми передбачили режим змагань. Ви з друзями можете змагатися, наприклад, хто швидше пройде якусь картку.

Бонуси та заохочення

Заходьте в іграшку щодня, щоб отримати особливі бонуси. Вони допомагають швидше проходити епізоди.

Монети – це валюта всередині гри. Отримати її можна із скринь або купити за реальні гроші. Скрині з’являються з певною періодичністю. Це єдиний момент, який може зіпсувати ваше враження.

Справа в тому, що монети важливі тут, оскільки допомагають швидше проходити рівні. На кожен епізод у вас є п’ять спроб пройти його. Якщо не проходьте — треба чекати на двадцять хвилин відновлення життя або купувати його за монети.
Завантажити «Скарби Піратів — три до ряду» можете з Play Market або App Store за посиланням під цим текстом. Встановити гру можна в один клік. Обов’язково авторизуйтесь через соцмережі та запрошуйте друзів у гру!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange