Clash Royale

Clash Royale – популярна мобільна гра, в жанрі ММО у реальному часі. Її випустили розробники відомої у всьому світі Clash of Clans. Це стратегія із простими правилами: екран розділений на дві частини, і на кожній стороні стоїть по 3 бази.
Вам потрібно постійно викликати істот на своїй території, а далі починають атаку, але вже пересуваючись самостійно. Ваше завдання – встигнути за 5 хвилин відведеного часу якнайбільше зруйнувати вежі супротивника.

Звучить просто? Як би не так! Ви виграєте чи програєте — на це впливає мільйон речей. Потрібно завантажити Clash Royale на мобільний пристрій, і ви зрозумієте, про що йдеться.

Особливості гри Clash Royale

Без п’яти хвилин мобільна Дота

Ця гра цікава та унікальна за рахунок великої кількості істот. У кожного з них свій набір параметрів, які потрібно вміло комбінувати. У грі немає особливостей, що повторюються, і це її основна краса.

Кожна карта у вашій колоді – якийсь персонаж. Спочатку вам потрібно подумати, кого ви хочете взяти, щоб правильно використовувати синергію двох персонажів. Дивитись потрібно не лише на навички, а ще й на вартість. Кожен персонаж видається за певну кількість еліксиру (аналог мани в Доті).

Поєднуйте атакуючий та оборонний потенціал персонажів. Пам’ятайте, що основне завдання – бити вишки, а не битися з юнітами супротивника. Чим більше ви завдасте шкоди, тим швидше виграєте.

Завантажити Clash Royale можна безкоштовно на смартфони та планшети під керуванням операційних систем iOS та Android.

Стратегія у реальному часі

На рахунку – кожна секунда. Вам потрібно брати участь у всіх процесах, щоб відбивати атаки противника, і самостійно встигати завдавати ударів. Пам’ятайте різні комбінації, перевіряйте їх на практиці і завжди стежте за противником.

Результат ваших рішень видно відразу. На вашій території карти можна маневрувати, і результат цих дій можна побачити миттєво.

Сильні юніти

Важливо розуміти, кожен персонаж має однакові шанси перемогти іншого. Тут немає «імби» — кожен по-своєму сильний. Ваше завдання вміло комбінувати карти з колоди, щоб досягти потрібного ефекту.
Для кожного бою буде використовуватися своя комбінація: вони ніколи не повторюються, тому гра не набридне за кілька днів. Щоб завантажити Clash Royale безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange