Empires & Puzzles: RPG Quest

Empires & Puzzles: RPG Quest – це мобільна гра для пристроїв з операційною системою iOS та Android. Її ключова особливість у тому, що розробники поєднали в ній два жанри: PVP і три до ряду.
Кожна битва у грі – це головоломка «три в ряд», яку потрібно обов’язково пройти. Потім ви прокачуєте героя, будуєте замок та інші будівлі для розвитку економіки.

Потрібно збирати каміння однакового кольору, щоб нападати на супротивників. Чим більше комбо вийде зібрати, тим більший удар по супротивнику ви нанесете.

Завантажити Empires & Puzzles: RPG Quest безкоштовно з офіційного джерела можна за посиланням під статтею.

Якого героя вибрати?

Найкраще вибрати тих, хто б’є по одній меті. Ті, які б’ють площею, добре підходять для початку гри, коли у вас багато ворогів. Але коли потрібно добити одного монстра, від них мало користі. Тому беріть тих героїв, які б’ють точно в ціль.

А особливо, якщо ви б’єтеся з босами та титанами, потрібно взяти одну мету і бити тільки по ній. Це ваш єдиний шанс виграти із мінімальними втратами.

Зцілювачі, захисники та підсилювачі накладають позитивні ефекти на всю команду. Але якщо у вас залишається невелика кількість гравців (два чи три), то користі від цих ефектів немає.

Цю інформацію ми взяли з офіційної статистики: 97% найкращих гравців у грі використовують саме такий метод битв.

Завантажити Empires & Puzzles: RPG Quest можна для того, щоб “вбити” час – гра дуже затягує. Завдяки незвичайному формату в ній можна застрягти на кілька годин.

Елементи

Потрібно вміло комбінувати елементи, щоб вигравати битви. Наприклад, використовуйте червоні та сині елементи, щоб одночасно завдавати удару вогнем та льодом. Це збільшує шкоду вдвічі.

Також ви завжди можете подивитися на підказку – вона знаходиться у верхньому лівому кутку. З’являється вона під час будь-яких боїв: як сюжетні місії, і нальоти противників.

У процесі бою кожен гравець заповнює смугу з маною. Вона потрібна для застосування особливої ​​навички. Заповнюється вона, коли ви атакуєте супротивника його ж кольором. Наприклад, якщо потрібно заповнити ману синього героя, то вам потрібно зібрати відповідні осередки на полі.

У грі вам знадобиться велика кількість ресурсів. Для цього можна повернутися до початкових рівнів і займатися фармом там.
Щоб встановити Empires & Puzzles: RPG Quest, перейдіть за посиланням нижче. Там ви завантажуєте гру з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange