Мій Розмовляючий Том 2

«Мій Розмовляючий Том 2» — мобільна гра симулятор, продовження першої частини «Мій Том, що говорить». Як і в попередній серії, тут вам доведеться відправитися у захоплюючу щоденну подорож з вашим улюбленцем.
Це безкоштовна гра, яка доступна дітям від 4 років. Але що примітно, у неї часто грають і дорослі, щоб скоротити час. Для маленьких дітей вона корисна тим, що привчає з раннього віку доглядати когось. У нашому випадку це віртуальний вихованець Том, великий і веселий кіт.

Завантажити «Мій Розмовляючий Том 2» можна безкоштовно на смартфони та планшети, під управлінням ОС Андроїд або iOS.

Особливості гри Мій Том 2

Доглядаємо кошеня

Відмінність від першої частини полягає в тому, що гравець має доглядати не дорослого кота, а кошеня. Тому ваше основне завдання зробити так, щоб він виріс без проблем. До кола обов’язків входить:

  • Вчасно годувати та укладати спати
  • Прибирати туалет
  • Лікувати, якщо тварина захворіла
  • Грати з кошеням і гладити

Це лише основні дії, які потрібно робити щодня. Крім того, у самого Тома є свої вихованці, з якими ви теж можете грати. Нові моменти роблять гру веселіше – спробуйте завантажити «Мій Розмовляючий Том 2» прямо зараз!

Доопрацювання у додатку

У гру додали нову їжу, іграшки, костюми та кімнати. Все це можна змінювати, якщо вони набридають. У кімнатах можна переставляти речі подекуди хоч щодня — все залежить від настрою вашого кошеня.

Міні-ігри всередині гри

Щоб заробляти монети, за які ви купуєте їжу та аксесуари для кошеня, потрібно проходити міні-ігри. У кожній з них є підказки та пояснення, як правильно проходити їх та заробляти монети.

Також тут заробляються літаки, а за їхньою допомогою можна відкривати скрині, в яких випадають різні призи: монети, зірки, їжа, прикраси та інше.

Як можна заробити внутрішньоігрові гроші?

Крім міні-ігор, у яких заробляються монети, є ще кілька способів:

  • Робіть щоденні завдання. Вони прості і за них можна отримати кілька монет.
  • Переглядайте рекламу: тут можуть випасти не лише монети, а й інші нагороди та бонуси.
  • Обов’язково заходьте в гру щодня та отримуйте бонус.
  • Відвідуйте випадкових котів. Ви потрапите до кімнати, де стоятиме скриня. Натисніть на це! Отримати можна від 5 до 5000 монет — тут як пощастить.

Щоб завантажити «Мій Розмовляючий Том 2» безкоштовно з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange