Bubble Shooter

Bubble Shooter – це казуальна мобільна гра для смартфонів та планшетів. Ваше завдання – створювати комбінації “три в ряд”, щоб розбивати кульки. Стріляти ви будете зі свого роду гармати, в якій постійно змінюються кольори кульок.
На екрані знаходиться сітка з осередків різного кольору. Стріляючи по них таким самим кольором, вам потрібно створювати лінії одного кольору, щоб вони розбивалися. Ви бачите ткану та наступну кульку для пострілу – це допомагає прогнозувати обстановку та робити правильні постріли.

Якщо ви промахнулися, тоді додасться ще один ряд кульок. Це ускладнює завдання, тому намагайтеся завжди потрапляти у кульки. Завантажити Bubble Shooter можна для мобільних пристроїв з операційною системою iOS та Android.

Геймплей Bubble Shooter

Щоб встановити траєкторію польоту кульки, потрібно рухати курсором. Ви можете робити це буквально одним пальцем – це зручно та не вимагає звикання.

Вам потрібно очистити ігрове поле від кульок, формуючи групи від трьох та більше штук. Гра закінчиться в момент, коли кульки опустяться вниз — до гармати з кулькою. Основна мета – заробити якнайбільше очок за один постріл. Щоб це зробити, потрібно створювати комбінації від трьох та більше кульок.

Як підірвати більше кульок за один раз?

Завантажити Bubble Shooter можна безкоштовно. Всі ігрові функції також доступні безкоштовно – вам не потрібно платити за них.

  • Знаходьте кульки, які вже стоять три до ряду. Можна до них додати ще одну або дві кульки такого ж кольору, щоб отримати більше очок.
  • Створюйте вибухи: коли вибухають кульки одного кольору, верхній ряд опускається на їхнє місце. А якщо він буде такого ж кольору, то ви можете зробити комбо.
  • Збирайте нові ланцюжки, намагаючись збити до купи якомога більше.
  • Якщо на полі залишилося всього кілька ліній, то стріляйте на всі боки, щоб створити відповідну лінію.

Чим більше вибухів ви зробили за один матч, тим більше очок нараховується.

Графіка та спецефекти

Гра затягує, бо у неї приємно грати. Завдяки красивій графіці та анімаціям, у вас в руках знаходиться приємна картинка. Усі кольори яскраві та насичені – розробники зробили гру дуже красивою.

Анімація появи кульок, з вибуху та пострілів з гармати лише доповнює приємну атмосферу та гарні емоції.
Щоб скачати Bubble Shooter, перейдіть за посиланням нижче. Ми додали посилання на завантаження з офіційного джерела Play Market або App Store. Тут ви знайдете актуальну версію гри.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange