Мій lifecell

«Мій lifecell» – це мобільний додаток для абонентів оператора Lifecell. По суті, це особистий кабінет, в якому користувач може керувати своїм номером та підключеними до нього сервісами.
У додатку можна змінити свій тарифний план, підключити додаткові функції, а також брати участь у розіграші додаткових гігабайтів інтернету та інших корисних подарунків.

Встановити «Мій lifecell» можна на пристрої під керівництвом ОС Android або iOS.

Основні переваги «Мій lifecell»

Функціональність

  • Поповнюйте свій рахунок за допомогою Google Pay або Apple Pay швидко, а найголовніше без комісії.
  • Контролюйте свої витрати за номером, за певний проміжок часу.
  • Переглядайте залишок коштів, гігабайт та хвилин, що залишилися на рахунку.
  • Порівнюйте ціни на тарифні плани, оберіть найбільш вигідний для вас

Підключити або вимкнути будь-яку функцію клієнт може будь-якої миті. Тепер для цього не потрібно дзвонити оператору і витрачати час на очікування, адже все можна зробити за кілька кліків.

Користуватися програмою можна абсолютно безкоштовно. Тому рекомендуємо встановити додаток”Мій lifecell” на ваш смартфон або планшет.

Зручніcть

Розробники регулярно оновлюють інтерфейс програми. Меню «Мій lifecell» є інтуїтивно зрозумілим, а всі потрібні функції можна швидко знайти. Тепер вирішувати всі питання, пов’язані з вашим мобільним номером, можна комфортно і максимально швидко.

Якщо ви користуєтеся кількома номерами від оператора Lifecell, зможете керувати ними в одному додатку. Переключення між обліковими записами відбувається за кілька секунд. Усі функції залишаються доступними без будь-якої доплати.

Інші можливості

Після того, як ви встановите програму, в ній необхідно авторизуватись. Для цього введіть свій номер телефону, і дочекайтеся код-пароль, якщо заходьте в систему вперше. Після цього придумайте власний супер-пароль, який і використовуватимете надалі.

Кожен користувач може брати участь у розіграші гігабайтів, хвилин на дзвінки та додаткової кількості СМС. Для того, щоб взяти участь, перейдіть в розділ під назвою Shake&Win. Також після встановлення ви систематично отримуватимете спеціальні пропозиції, які діятимуть виключно для вас.

Якщо у вас виникнуть якісь питання, пов’язані з роботою програми, або знадобиться допомога щодо зміни тарифів, ви можете звернутися до служби підтримки. Фахівці Lifecell обов’язково допоможуть вирішити питання.
Щоб завантажити «Мій lifecell», перейдіть на офіційне джерело за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange