Телефон Hangouts

Телефон Hangouts — мобільний додаток від Google, який використовується для дзвінків на будь-які номери телефонів у всьому світі. Зручно тим, що ви не витрачаєте тарифних хвилин від вашого мобільного оператора. Дзвонити можна як на мобільні, так і стаціонарні номери.
Основна перевага в тому, що більшість дзвінків до США та Канади безкоштовні. Для інших країн діють свої тарифи, подивитися їх можна у додатку.

Завантажити «Телефон Hangouts» можна безкоштовно на смартфони та планшети з операційною системою Android.

Переваги додатку Телефон Hangouts

Безкоштовні дзвінки до США та Канади

Це країни з великою кількістю діаспори їхньої СНД. Розробники програми вирішили зробити більшу часто дзвінків в ці країни безкоштовними, і тепер це найзручніший метод зв’язку.

Телефонувати можна як на мобільні, так і на стаціонарні номери телефонів. У людей, яким ви телефонуєте, може відображатися ваш підтверджений номер. Для цього потрібно увімкнути функцію АВН (автоматичний визначник номеру) у вашому обліковому записі Hangouts.

Безкоштовні дзвінки іншим користувачам

Зручно, що телефонувати іншим абонентам цієї програми також можна безкоштовно. Щоб заощадити гроші на міжнародних дзвінках, ви можете попросити свого співрозмовника встановити “Телефон Hangouts”, щоб спілкуватися з ним безкоштовно.

Невисока вартість дзвінків на інші номери

Тарифи з інших дзвінків можна подивитися тут. Введіть номер чи країну, куди потрібно зателефонувати, та система покаже вам актуальні ціни. Вартість вказана у доларах США за одну тарифікувану хвилину.

Особливості застосунку

Цей сервіс не можна зробити стандартною дзвонилкою, але ви можете вибирати його, коли просто набираєте номер.

Якщо у вас не включено АВН, то номер не визначатиметься у абонента, якому ви телефонуєте. Щоб увімкнути визначення номера, потрібно зайти в налаштування та поставити галочку навпроти пункту «АОН вихідних дзвінків».

Поповнити баланс можна лише на суму 10 доларів США. Оплата знімається з вашої картки, прив’язаної до облікового запису Google. Поповнення балансу відбувається в ручному режимі – можна не турбуватися, що програма самостійно спише гроші.
Щоб встановити «Телефон Hangouts» безкоштовно з офіційного джерела, перейдіть за посиланням під цим текстом. Після завантаження авторизуйтесь через ваш обліковий запис, щоб система змогла знайти контакти з телефонної книги, які також користуються Hangouts.

Google Play Market

Вам може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їх логотипи є товарними знаками Google LLC.

Secured By miniOrange