Apple Pay

Apple Pay – безконтактна оплата за допомогою смартфона – це дуже зручно. Достатньо лише доторкнутися до iPhone до терміналу, і оплата спишеться автоматично. Напевно, ви це й так знаєте.Як працює Apple Pay?

Проходить ера готівки та пластикових карток. Тепер майже всі платежі можна здійснювати безконтактно, використовуючи смартфон, «розумний» годинник, планшети і навіть ноутбуки. Йдеться про техніку від компанії Apple із вбудованим чіпом NFC.

Ця система працює на території України із 17 травня 2018 року. Тепер всі користувачі банківських карт і продукції Apple можуть виходити з дому без гаманця з готівкою або картками, і розраховуватися за покупки за допомогою свого пристрою.

Щоб оплатити покупку, достатньо відсканувати відбиток пальця, використовуючи Touch ID, а потім прикласти пристрій до терміналу. Оплата спишеться з вашого рахунку за кілька секунд.

Якщо ж у вас наприклад iPhone Х, то двічі натисніть на бічну клавішу, підніміть телефон личко, і коли спрацює Face ID, піднесіть смартфон до платіжного терміналу.

Чи це безпечно?

Apple Pay має багаторівневу систему захисту. Ця технологія безпечніша, ніж магнітна стрічка на пластиковій банківській карті. Всі дані зашифровані, і щоб зробити транзакцію, потрібно скористатися відбитком пальця.

  • Переваги технології
  • Всі картки в телефоні – не потрібно постійно носити з собою гаманець
  • Безпечно – відбиток пальця або обличчя неможливо підробити. Ваша покупка залишається в секреті, як і номер картки
  • Технологія працює, навіть коли на пристрої включено авіарежим

Замовляйте картку ПриватБанку прямо зараз, щоб підключити її до смартфону та активувати технологію Apple Pay. Майбутнє вже настало!

AppStore-Button

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange