Groovepad – створюйте музику та біти

Groovepad – створюйте музику та біти – мобільний додаток для iOS та Android, в якому можна створити легку музичну композицію. З його допомогою можна стати діджеєм: комбінуйте звуки та біти, щоб отримати приємну музичну композицію для будь-яких цілей.
Крім того, за його допомогою ви можете навчитися створювати музику з нуля. Створюйте пісні та музичні композиції — додаток Groovepad, в якій можна створювати музичні ритми, допоможе в цьому.

Як створювати музику в Groovepad на смартфоні чи планшеті?

Вам потрібно завантажити «Groovepad — створюйте музику та біти», вибрати будь-який жанр і дотримуватися підказок на панелі пульта. Таким чином, можна задавати потрібний ритм, щоб створювати музику. Ви можете експериментувати, змішувати стилі та знаходити нове звучання.

Основні функції

  • Велика бібліотека звукових записів. Вибирайте один або кілька стилів, поєднуйте їх між собою, щоб отримати абсолютно нове звучання.
  • Технологія Live Loops допомагає зводити доріжки до однієї мелодії.
  • Додайте звукові ефекти, щоб зробити звучання вашої мелодії неповторним. Затримка, фільтрація, реверберація та інші ефекти доступні у галереї.
  • Діліться створеними треками з друзями прямо із програми.

Встановити “Groovepad – створюйте музику та біти” можна як на смартфон, так і на планшет. Але на планшеті вам буде зручніше працювати з функціями, тому що у нього більший екран.

Підходить для новачків та професіоналів

Ви професійний діджей чи просто хочете здивувати друзів, створивши мелодійний трек для вечірки? У будь-якому випадку вам допоможе ця програма. Тепер можна створювати музику будь-де, навіть без підключення до інтернету.

Особливості

Щотижня розробники додають нові звуки. Поповнюйте свою колекцію мелодій та дивуйте друзів новим звучанням. Також можна зробити так, щоб один трек щоразу звучав по-різному. Для цього використовуйте звукові ефекти.

Завантажити “Groovepad – створюйте музику та біти” можна безкоштовно, але деякі звуки та функції в додатку платні. Можна купити місяць чи рік. Для нових користувачів є безкоштовний період сім днів. За цей час можна встигнути розібратися з усіма функціями, і зрозуміти, чи потрібний вам платний обліковий запис.

Починайте подорож у світ музики прямо зараз!
Щоб скачати «Groovepad — створюйте музику та біти» безкоштовно на iOS або Android з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange