Microsoft Teams

Microsoft Teams — мобільна версія центру командної роботи, де можна спілкуватися з колегами, прикріплювати до листування файли, проводити дзвінки та встановлювати нагадування про майбутні події.
Цей інструмент використовується для роботи команд. Поєднуйте бізнес-процеси в одному місці: це зручно, тому що все знаходиться під рукою.

Завантажити Microsoft Teams можна безкоштовно, на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android.

Переваги додатку Microsoft Teams

Особисті справи

Нещодавно застосунок оновився, і тепер тут можна керувати не лише командами, а й особистими справами. Ви можете спілкуватися з членами сім’ї, створювати списки покупок та ділитися ними, планувати заходи та запрошувати членів сім’ї чи друзів.

Усі справи та завдання в одному місці

Залишайтеся на зв’язку, ефективно працюйте та керуйте справами в одному місці! Встановити Microsoft Teams можна на смартфон або планшет – підтримуються обидва види пристроїв.

Переміщайтеся між двома обліковими записами в один клік: у програмі можна вести окремо два облікові записи. Один буде для робітничих справ, а другий для особистих. Це зручно, тому що в одному місці знаходиться вся інформація про майбутні справи.

Цей застосунок допоможе встигнути більше: і роботу вчасно виконати, і допомогти сім’ї з вирішенням побутових питань. Тому рекомендуємо встановити Microsoft Teams прямо зараз – посилання доступне під цим текстом.

Функції для спілкування

Тут доступні особисті та групові чати. Можна спілкуватися віч-на-віч із співрозмовником, або ж створювати спільні групи для обговорення різних питань. Це зручно, тому що ви можете створити окремі чати для різних відділів компанії. Наприклад: маркетинг, фінанси, виробництво тощо.

Дзвінки та відеозв’язок

Ви можете спілкуватися з колегами за допомогою аудіо та відеодзвінків у форматі HD. Зручно, що для цього не потрібно виходити із додатку — все в одному місці.

Інші корисні функції

Список справ відображається в календарі з візуалізацією. Крім того, ви можете відзначити в задачі потрібної людини, щоб вона побачила, в чому полягає завдання. Також у груповому чаті є доступ до хмарного сховища: ділитися файлами можна в кілька кліків.

Доступна функція інтелектуального пошуку: використовуйте пошуковий рядок, щоб швидко знайти потрібний документ або файл у чатах.
Щоб завантажити Microsoft Teams безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange