Microsoft Authenticator

Microsoft Authenticator – це мобільний додаток для пристроїв на базі iOS та Android, який забезпечує двофакторну автентифікацію користувача в різних додатках та сервісах. Є аналогом продукту від Google, але із своїми особливостями.
Використовується як для входу в облікові записи Microsoft, так і для інших програм. Увійти до облікового запису Майкрософт можна без пароля: достатньо вказати тимчасовий код цього додатку.

Вам потрібно ввести логін, а потім отримати у додатку код. Можна посилити захист і використовувати другий етап двофакторки. Для цього потрібно використати відбиток пальця або Face ID. Таким чином можна зробити швидкий, але захищений вхід до системи, і отримати доступ до всіх ваших продуктів.

Завантажити Microsoft Authenticator можна безкоштовно. Функції утиліти також безкоштовні.

Переваги застосунку Microsoft Authenticator

Два етапи перевірки

Навіть коли ви ввели код із програми в обліковому записі, система попросить ще один спосіб підтвердження особи. Це може бути відбиток пальця, пін-код або Face ID.

Додавання різних додатків для автентифікації

Сюди можна додати різні облікові записи, не пов’язані з продуктами Microsoft. При вході в обліковий запис, як і зазвичай, ви вказуватимете свої логін і пароль, а потім система буде запитувати одноразовий OTP-код, який і відображатиметься у відповідній графі в автентифікаторі.

Ці паролі змінюються кожні 30 секунд, тому ви можете бути впевнені у безпеці своїх даних.

Встановити Microsoft Authenticator можна на iOS та Android.

Зручний вхід у всі продукти

Деякі організації можуть вимагати доступу до файлів двофакторну автентифікацію. Все, що вам потрібно – зареєструвати свій пристрій, додати обліковий запис (особистий або робочий), і почати використовувати програму для входу.

Також можна працювати за довіреними сертифікатами. Ваша організація розумітиме, що саме ви зайшли зараз на певний ресурс. Для вас це спрощення входу, тому що не потрібно буде постійно вводити дані: достатньо один раз підтвердити особу, щоб отримати доступ до всіх продуктів Microsoft.
Цей застосунок — чудове рішення для захисту ваших облікових записів. Щоб завантажити Microsoft Authenticator безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Оновлення встановлюватимуться автоматично.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange