Київстар ТВ

«Київстар ТВ» – це медіа сервіс, в якому можна дивитися телевізійні онлайн, фільми, серіали або мультики всією родиною. Переваги програми – це величезна медіатека, великий функціонал та невисока вартість тарифів.
На один обліковий запис у додаток, можна підключити до п’яти ваших пристроїв. Завантажити «Київстар ТВ» ви можете не лише на смартфон, а й на будь-який інший пристрій під керівництвом операційної системи IOS чи Android.

Переваги додатку Київстар ТВ

Можливості

Користувач має можливість не просто переглядати ТБ в режимі онлайн, але й поставити ефір на паузу, або зробити його запис. Це дуже зручно, коли потрібно терміново відійти, але водночас хочеться подивитися програму чи фільм повністю.

До речі, зверніть увагу на те, що запис ефірів більш ніж на 140 каналах, ви можете переглядати протягом семи днів.

У додатку працює система рекомендацій фільмів та програм, яка враховує ваші уподобання. Тепер ви з легкістю зможете знайти що подивитись ввечері. Немає можливості подивитись фільм до кінця? Поставте його на паузу і продовжіть у будь-який зручний час з того моменту, на якому зупинилися.

Функціональність

Одна з головних переваг програми – корисні функції. Бажаєте сформувати власну збірку цікавих фільмів? Для цього можна скористатися функцією “Вибране”. Також програма підтримує функцію “Chromecast” для ТБ.

Набридло дивитися фільми в поганій якості? Радимо встановити «Київстар ТБ», адже в ньому якість відео сягає 4К. Крім якості, користувач може вибрати потрібну озвучку.

Інші особливості

Відеобібліотека програми налічує понад 20 000 різних фільмів, серіалів і мультиків, які можна дивитися без реклами. Для того, щоб спростити пошук, користувач може скористатися вбудованою системою фільтрів. Сортуйте відео за жанрами, роками випуску або країною виробнику. А також у вашому розпорядженні буде понад 300 ТВ-каналів, 100 з яких транслюються у HD-якості.

Ви можете користуватися програмою безкоштовно, але з деякими обмеженнями. Щоб отримати доступ до всього контенту, потрібно скористатися платною підпискою.

Раз на місяць на пристрій користувача надходитиме нагадування про оплату, а в зазначений день необхідна сума автоматично буде списана з прив’язаної картки.
Завантажити «Київстар ТВ» ви можете з офіційного джерела Play Market або App Store  за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange