Black Squad

Black Squad – це безкоштовний шутер від першої особи. Цей проект – середнє між Call of Duty, Counter Strike та Point Blank. Тут є сюжетна лінія, а також простий та зручний геймплей.Сюжет Black Squad

Ви переноситеся в недалеке майбутнє, де разом із невеликим загоном протистоятимете терористам. Потрібно заробляти досвід та гроші, просуваючись вгору кар’єрними сходами. Ви постійно гратимете в команді, але на початку гри у вас буде одиночна місія. Вона потрібна для знайомства із механікою гри. У ній ви навчитеся керувати героєм та використовувати зброю.

Завантажити Black Squad можна на комп’ютер або ноутбук, але грати ви онлайн. Гра безкоштовна, але за реальні гроші можна придбати зовнішній вигляд персонажа чи зброї.

Геймплей

Зброя купується не на ігровій карті, а в меню перед боєм. І купити його можна лише за внутрішньоігрову валюту. Тут можна створювати до трьох збірок. Якщо герой помирає у бою, то після смерті ви можете переключитися між збірками.

Крім великої кількості зброї, тут також є багато технологічного спорядження. Наприклад – протипіхотна міна з датчиком руху.

Режими гри

Встановити Black Squad необхідно для класних режимів гри. Базовий – це класичний бій на виживання. У вас в запасі є два життя та дві збірки зброї. Після третьої смерті ви вибуваєте з бою.

Також є битви у форматах:

  • 5х5
  • 8х8
  • 16х16

Графіка

У грі використовується ігровий движок Unreal Engine 3. Завдяки його використанню навіть на старих та слабких комп’ютерах графіка виглядає непогано.

Анімація та фізика руху персонажів не ріже очей – все виглядає природно. Також це стосується і зовнішнього вигляду зброї та ландшафту: усі деталі опрацьовані якісно.

Особливості

  • Встановити Black Squad на ПК можна максимум протягом однієї години. Швидкість установки залежить від параметрів комп’ютера.
  • У грі є автоматичний бан для використання читів. Ви можете не турбуватися про те, що інші гравці будуть використовувати заборонені прийоми.
  • Гра невимоглива до «заліза». Так як вона випущена в 2017 році, вона має адекватні вимоги до параметрів ПК.
  • Вперше гратимете? Бігайте картою разом із союзниками. Самостійно пересуватися зможете, коли трохи освоїться з ігровим процесом. А щоб не псувати статистику до цього, радимо грати обережно.

Щоб скачати Black Squad безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче.

Вам також може сподобатись:

Black Squad

Secured By miniOrange