TETRIS

TETRIS – це адаптація легендарної гри для смартфонів і планшетів. Як і в класичному варіанті вам потрібно розставити на ігровому полі геометричні фігури, які падають зверху. Але заповнити всі клітини не так легко, як здається: постійно випадають фігури невідповідної форми.
Вам потрібно швидко думати, щоб розставити фігури у правильному порядку. Не завадить і спритність пальців. У вас під рукою сенсорний екран, тому ви можете легко та швидко перевертати фігури та ставити їх у правильному порядку.

У цієї гри з’явилися нові ігрові режими. Щоб пограти в них, потрібно завантажити TETRIS ® на мобільний пристрій.

Особливості та режими Тетріс

Нескінченна гра

Вам знадобиться ідеальна стратегія, щоб розчищати лінії у нескінченному раунді. Ви можете перевіряти різні гіпотези, доки не знайдете відповідну стратегію гри. Саме в цьому режимі гри можна призвичаїтися складати фігури в потрібному порядку, а потім грати у звичайних режимах.

Дослідження галактики

Це багаторівневий режим гри, де вам потрібно дістатися центру галактики. Основне завдання — на шляху використовувати якнайменше фігур. Створюючи блокади, ви отримуватимете бонуси — монети та нагороди.

Завантажити TETRIS можна для того, щоб скоротити час на обідній перерві або поїздці громадським транспортом.

Стайте найкращим гравцем в Тетріс

Киньте виклик самому собі, насамперед. У режимі «Шукачі» можна змагатися з іншими гравцями та ставити рекорди. Найкращі займуть перші місця та потраплять у турнірну таблицю слави.

Посилення та бонуси

За правильні комбінації ви можете отримати посилення та бонуси. Вони допоможуть вам у критичний момент, коли потрібно буде сформувати складну фігуру. Наприклад – уповільнення. Якщо вам трапиться блок незвичайної форми, і ви не знатимете, як його поставити, то уповільнення дасть час на ухвалення рішення.

Управління блоками

Керувати дуже легко: вам потрібно використати жести. Якщо рухати пальцем вліво-вправо екраном, то фігура рухає по полю з боку в сторону.

Ковзання вниз прискорює падіння, а тап по фігурі перевертає її. У самому низу поля видно тінь постаті. Це зручно, тому що ви можете чітко направити її у потрібне місце.

Гра підказує, яка буде наступна фігура. Звертайте на це увагу при складанні блоків.
Щоб завантажити TETRIS безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange