Madden NFL 21 Mobile Football

Madden NFL 21 Mobile Football – мобільна гра, в якій можна відчути себе капітаном команди американського футболу. Беріть участь у матчах по всьому світу і станьте справжньою легендою. Тепер все, що вам потрібно – доступ до інтернету та мобільний пристрій на базі операційної системи iOS чи Android.
Щороку компанія EA Sports випускає трохи оновлену версію, доповнюючи її фішками або новими режимами. У цій версії трохи змінився склад команд, а також покращилась графіка. Зовні, наприклад, вона досить схожа на консольну версію Madden.

Скачати Madden NFL 21 Mobile Football можна безкоштовно. Всередині додатку, як і завжди, підтримуються покупки, але вам необов’язково робити їх.

Переваги гри Madden NFL 21 Mobile Football

Декілька ігрових режимів

Новинка цієї версії – режим THE YARD: UNDERGROUND, в якому вам потрібно створити персонажа з нуля, і досягти визнання у кар’єрі. Для цього потрібно постійно тренувати та покращувати його, щоб він став зіркою ліги.

Легендарні гравці

Щоб зібрати нових майстрів, вам потрібно перемогти суперзірки ліги. Боріться проти інших гравців, а також допомагайте новачкам стати цінним гравцем NFL 21. За хорошу гру програма нагороджує користувачами рідкісними майстрами американського футболу, які стануть надбанням вашої команди.

Перенесення екіпірування

Все, що ви заробили тут як нагороди, можна перенести у версії Madden для ПК або консолі. Заходьте в мобільну версію гри, заробляйте нагороди, а потім переносіть їх у зручне місце.

Власна команда

Те, заради чого варто встановити Madden NFL 21 Mobile Football, – можливість створити власну команду. Приміряйте на себе роль головного менеджера: керуйте набором гравців, тренуйте їх, покращуйте команду та вигравайте матчі.

Обов’язково поповнюйте свою команду зірками та майстрами: це єдиний варіант створити легендарну команду та отримати цінні нагороди. Ваше завдання – дістатися до Суперкубку, та побудувати нову династію у лізі NFL.

Змагайтеся з друзями в різних режимах, щоб показати, хто крутіший! Спробуйте різні режими, щоб зрозуміти, що вам подобається більше. Адже чим більше подобається процес гри, тим швидше йде прокачування команди, тому що ви граєте більше та якісніше.
Щоб завантажити Madden NFL 21 Mobile Football безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange