Battlefield™ Companion

Battlefield™ Companion — мобільний додаток, який відіграє роль доповнення до гри для ПК. Тут можна перевіряти статистику, налаштовувати спорядження, створювати свої емблеми та вивчати останні новини ігрового світу Battlefield.
У розділі «Кар’єра» ви можете переглядати свою ігрову статистику та нагороди. Також тут видно, яких успіхів досягли ваші друзі — це допомагає залишатися в тренді і не втрачати шансу змагатися з ними у досягненнях.

Завантажити Battlefield™ Companion можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android.

Переваги додатку Battlefield™ Companion

Зручне налаштування перед боєм

У цьому розділі можна налаштовувати своє екіпірування, щоб заздалегідь підготуватися до бою. Як відомо, 50% ймовірності успішної битви – правильна підготовка. Вибирайте амуніцію та зброю, щоб без проблем виконувати поставлені завдання.

Список друзів

Отримуйте сповіщення, коли ваші друзі починають грати в Battlefield, а потім приєднуйтесь до них. Підписуйтесь на друга, щоб не пропустити інформацію про його активність у грі.

Встановити Battlefield™ Companion ми рекомендуємо гравцям, які часто грають. За допомогою цього доповнення можна ретельніше готуватися до битв, відстежувати результати інших гравців і бути в курсі останніх ігрових подій.

Редактор емблеми

Бажаєте змінити свою емблему? Без проблем! У додатку за допомогою вбудованого редактора можна створити легендарну емблему та виділитися серед інших гравців.

Використовуйте такі інструменти, як сітку, обрізання та масштабування для створення унікального зображення.

Інтеграція з консоллю та ПК

Ви можете інтегрувати додаток з грою на вашій консолі будь-якої версії, а також ПК. Це зручно, тому що не потрібно створювати додатковий обліковий запис – всі дані просто синхронізуються.

Керування кар’єрою з мобільного пристрою

Хочете бути в курсі останніх подій ігрового світу? Тоді варто завантажити Battlefield Companion, щоб залишатися на зв’язку, навіть коли немає можливості сісти за ПК.

Наприклад, ще одна корисна функція застосунку – можливість надіслати повідомлення другові, коли він знаходиться в мережі. Керуйте своїм обліковим записом у будь-якому місці, з будь-якого пристрою – це зручно, швидко та надійно.
Перейдіть за посиланням нижче, щоб завантажити додаток з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange