NBA LIVE Mobile Баскетбол

NBA LIVE Mobile Баскетбол – мобільна гра-симулятор, в якій вам належить з нуля зібрати баскетбольну команду, і пройти шлях з нуля до вершини в найпрестижнішій лізі – NBA.
Особливість цього симулятора в тому, що у вас є можливість зібрати команду із суперзірок – найкращих гравців ліги за весь час. Збирайте разом легендарних гравців минулого та сьогодення, та створіть унікальну команду, яку ніхто не зможе перемогти!

Завантажити NBA LIVE Mobile Баскетбол можна безкоштовно на мобільні пристрої під керуванням операційної системи Android або iOS.

Переваги симулятора NBA LIVE Mobile Баскетбол

Основна особливість гри – легендарні гравці

Ви можете брати в свою команду найкращих гравців ліги за її історію. За просування у турнірній таблиці відкриваються нові гравці. Крім того, протягом ігор вони тренуються і стають ще кращими.

У кожного профі є свої риси та особливості, які він використовує у матчах. Грамотна комбінація дозволяє створювати унікальні команди, яким не буде рівних на полі баскетбольного поєдинку.

Завантажити NBA LIVE Mobile Баскетбол потрібно, щоб насолодитися тим, як грають зірки. Ви будете отримувати задоволення від фінтів та хитрощів, які використовує ваша команда. Це не лише результативно, а й красиво.

Ігрові сезони

Усі ігри у симуляторі поділяються на сезони. У кожному з них потрібно брати участь, щоб відкривати більше нових гравців, комплектувати ними команду, а потім боротися з іншими користувачами з усього світу.

У вас буде постійний склад, який можна змінювати та доповнювати. Використовуйте це як перевагу: слідкуйте за слабкими місцями своєї команди, а потім усувайте їх. Це дозволить забратися вище в Рейтингу Сили, і показати всьому світу, що ваша команда є справжньою легендою в баскетбольному світі.

Live-ігри

Упродовж року можна брати участь у прототипах реальних подій NBA. Щотижня з’являється нова подія, тому рекомендуємо брати в ньому участь. Тут можна заробити корисні бонуси, які будуть корисними при прокачуванні команди.

Ці події з’являються у грі після того, як у реальному світі пройде матч. І у ваших силах змінити результат події!
Щоб встановити NBA LIVE Mobile Баскетбол із Play Market або App Store, перейдіть за посиланням під цим текстом. Розробники підтримують гру, тому ви знайдете актуальну версію симулятора NBA.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange