FIFA Футбол

FIFA Футбол – це мобільна гра, яка переносить вас у світ футболу. Ви можете насолодитися гарною та зручною грою у улюблений вид спорту. Програма увібрала в себе найкращі моменти з комп’ютерної версії.
Створюйте свою команду, тренуйте гравців та робіть із них зірок. Візьміть участь у щоденних подіях, щоб заробити додаткові нагороди для розвитку.

Гра в режимі реального часу

Грайте з людьми з усього світу. Це повноцінні матчі одинадцять на одинадцять. Якщо грати в дивізіоні «Любитель» чи «Професіонал», то тут можна відточити навички. У матчі вашим супротивником буде штучний інтелект.

Завантажити FIFA Футбол можна на Андроїд або iOS. У новому сезоні розробники переробили ігрову механіку та графіку. Тепер на вас чекає ще більш реалістична гра: штучний інтелект, а також ігрова механіка створюють практично повну схожість з реальністю.

Вчіться володіти м’ячем та забивати

Для цього є спеціальний режим “Атака”, в якому ви зможете навчитися розігрувати м’яч і володіти ним під час атаки. Грати ви будете у матчах по 90 секунд. Прискорений режим дозволяє швидко навчитися володінню м’ячем. У цьому режимі ви також отримуєте сезонні нагороди і зараз піднімаєтесь в рейтингу.

Завантажити FIFA Футбол можна на смартфон, але якщо у вас є планшет, встановлюйте гру на нього. На великому екрані вам буде зручніше грати.

Особливості

Щоб користуватися програмою, вам потрібний постійний доступ до Інтернету. Це невеликий мінус, тому що у дальній дорозі, де немає зв’язку, наприклад, ви не зможете зіграти матч.

Графіка

У грі є понад 17 000 футболістів з усього світу. Виглядають вони як справжні тому, що змальовані з реальних людей.

Гра

Тут немає територіальних обмежень, тому ви можете грати з людьми з усього світу. Вона дуже зволікає, тому що в ній є елемент азарту. Тут можна:

  • Створювати та набирати команду з будь-яких футболістів з усього світу
  • Вибудовувати унікальні тактики на матчі
  • Підніматися у загальному рейтингу команд, виграючи якнайбільшу кількість матчів
  • Грати в режимі реального часу з іншими гравцями
  • Слідкувати за актуальними новинами футболу у Live-стрічці
  • Щодня нові події: проходьте їх, щоб отримувати додаткові очки рейтингу та нагороди

Щоб скачати FIFA Футбол, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange