Xbox

Xbox – мобільний додаток для пристроїв на базі операційних систем iOS та Android, в якому можна стежити за успіхами друзів, купувати ігри в магазині та бути на зв’язку з ігровим співтовариством.
У цьому додатку ви можете керувати своєю консоллю та встановлювати на неї ігри після покупки. Ця програма створена для того, щоб ви завжди були на зв’язку з ігровим світом. Слідкуйте за оновленнями друзів та улюблених ігор, просто відкривши мобільний додаток.

Основні функції

Можливість ділитися записами ігор з іншими людьми

Записуйте реплеї своїх ігор, а потім ділитеся ними з друзями та у соціальних мережах. Покажіть, на що ви здатні: записуйте найцікавіші моменти, щоб здобути визнання серед інших гравців.

Спілкування з однодумцями

Завантажити Xbox можна для вступу в ігровий клуб Xbox Live. Тут ви спілкуватиметеся з однодумцями, переглядатимете плани своїх друзів, а також обговорюватимете цікаві події ігрового світу.

А за допомогою групових чатів можна збирати навколо себе однодумців і обговорювати будь-які важливі теми, пов’язані з улюбленими іграми. Залишайтеся на зв’язку з іншими користувачами та друзями, де б ви не знаходилися.

Стрічка дій та новин

Тут можна публікувати новини, записи ваших ігрових сесій, а також залучати друзів до обговорення різних тем. Також можна читати новини від платформи, стежити за оновленнями інших користувачів, які, як і ви, публікують контент на платформі.

Створення команд

Хочете пограти в Майнкрафт з другом? Створіть команду і вирушайте в ігровий світ! Все, що потрібно – завантажити Xbox на мобільний пристрій, авторизуватися та запросити друга до команди.

Переваги

У стрічці дій можна опублікувати повідомлення для друзів, які одразу отримають повідомлення на свої пристрої. Наприклад – ви хочете пограти в якусь гру, пишіть повідомлення у стрічку, і протягом кількох хвилин знаходите партнера. Головне, щоб ваші друзі були вільні, і побачили запрошення.

У додатку зручно відстежувати досягнення як своїх, так і інших користувачів. Змагайтеся з друзями: покажіть, хто справді вміє будувати будинки у Майнкрафт!
Щоб встановити Xbox на мобільний пристрій, перейдіть за посиланням на офіційний магазин Play Market або App Store вашої операційної системи (iOS або Android), і встановіть програму в один клік. Потім авторизуйтесь у системі, щоб використовувати всі переваги Xbox.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange