Star Wars™: Галактика героїв

Star Wars™: Галактика героїв — мобільна гра за мотивами культової серії фільмів про джедаїв та космічну Імперію. Боріться за владу над галактикою пліч-о-пліч з улюбленим героями фільму.
Тут можна створити команду з легендарних персонажів усіх частин фільму, а потім брати участь у покрокових RPG-битвах із Темною стороною.

Так як це RPG формат, то на гравця чекають величезні боси, масові битви та інші приємні особливості ігор такого жанру. Також ви керуватимете легендарними винищувачами — «Соколом Тисячоліття» та іншими кораблями, які використовувалися в різні епохи цієї історії.

Завантажити Star Wars™: Галактика героїв можна безкоштовно на мобільний пристрій під керуванням операційної системи iOS або Android.

Переваги гри Star Wars™: Галактика героїв

Створення непереможних загонів

Ви маєте вибір серед найкращих бійців тисячоліття, яких можна об’єднати в одну команду. З ким ви хочете грати? Лідерами повстанців, імперськими військами чи прихильників імперії? Створюйте війська зі світлих і темних сторін цієї історії, щоб спробувати різні варіанти стратегії.

Основне завдання – підібрати товаришів за командою, щоб вони доповнювали одне одного. Правильно комбінуючи сили та можливості персонажів, можна створити непереможну команду.

Встановити “Star Wars™: Галактика героїв” можна на смартфон або планшет безкоштовно.

Декілька режимів битв

У грі можна брати участь у різних битвах: це як одиночні бої, так і масові баталії. Щоб отримати доступ до бонусів та нових навичок персонажів, розвивайте їх навички у різних ігрових режимах. Чим більше ви берете участь у битвах — тим швидше команда отримує навички, які дозволяють вигравати битви в інших гравців.

Легендарні здібності персонажів

Використовуйте додаткове спорядження, щоб наносити більше втрат противникам. Також можна відкривати унікальні здібності, які є у легендарних персонажів: «Наперед накреслений удар» від Люка Скайуокера, наприклад.

Епічні битви кораблів

Збирайте повітряний міжгалактичний флот із найвідоміших кораблів фантастичної саги: «Сокіл Тисячоліття», наприклад, а також інші винищувачі та флагмани.

У битвах кораблів як нагороду використовуються унікальні артефакти для поліпшення персонажів. Тому обов’язково грайте у цьому режимі, щоб покращувати вашу команду для битв.
Завантажити “Star Wars™: Галактика героїв” з Play Market або App Store можна безкоштовно за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange