PlayStation App

PlayStation App – мобільний додаток для власників ігрових консолей, який допомагає відстежувати активність друзів, стежити за новинками на платформі, та купувати ігри, щоб відправити їх одразу на консоль.
Завантажити PlayStation App потрібно для того, щоб не пропускати оновлення ваших ігор і стежити за виходом нових проектів. Також у додатку зручно тримати зв’язок із друзями: вам будуть приходити пуш-повідомлення, коли хтось гратиме.

Керуйте іграми віддалено

Тут можна переглядати PlayStation Store та керувати завантаженнями програм, щоб заздалегідь встановити ігри на консоль. Зручно, якщо посеред дня ви купили нову гру, відправили її встановлюватися на консоль, і до вашого приходу додому гра готова до використання.

Переглядайте призи та порівнюйте себе з друзями

Змагаєтесь із друзями в якійсь грі? Відстежуйте результати у програмі: порівняти прогрес можна у PlayStation Network. Кидайте виклик друзям та залишайтеся на першому місці!

Також можна підписуватись на профілі друзів, і система автоматично сповіщає вас, коли у них відбуваються зміни. Відстежувати прогрес можна в пару кліків – це зручніше і швидше, ніж просто написати своєму другові і чекати на відповідь.

Слідкуйте за новинками у магазині

Завантажити PlayStation App потрібно ще й для того, щоб відстежувати новинки у магазині. У програмі можна ознайомитися з останніми оновленнями ігор, а також новинками, які найближчим часом будуть доступні для покупки. Будьте першим із друзів, хто почне грати у новий шутер!

Розкажіть друзям, у що ви граєте зараз. В описі профілю можна розповісти про себе: хто ви, які ігри надаєте перевагу, яким досягненням пишаєтеся, і чого очікуєте від дружби з іншими гравцями.

Встановлюйте зв’язки з користувачами, обмінюйтеся повідомленнями та ігровими досягненнями. Це допомагає тримати ваш ігровий настрій у тонусі, і завжди є мотивація отримати досягнення, щоб похвалитися перед друзями.

Новини в одному місці

Заходячи в додаток, ви відразу потрапляєте у стрічку новин, де видно останні оновлення друзів та новини від самої платформи: релізи, оповіщення, публікація нових ігор. Все в одному місці: не потрібно заходити на офіційний веб-сайт, щоб отримати актуальну інформацію.
Щоб встановити PlayStation App з офіційного магазину Play Market або App Store для iOS або Android, перейдіть за посиланням під текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange