EA SPORTS™ FIFA 21 Companion

EA SPORTS™ FIFA 21 Companion — мобільний помічник для всіх гравців, які мають обліковий запис EA (FIFA 21) для PlayStation®4, Xbox One або комп’ютера. Ця додатковий застосунок допомагає керувати вашим футбольним клубом прямо на мобільному пристрої.
Наприклад, тут можна підписати до себе нових футбольних зірок, змінити зовнішній вигляд стадіону, зібрати команду для майбутнього сезону та виконувати низку інших дій.

Завантажити EA SPORTS™ FIFA 21 Companion потрібно для того, щоб у вільний від ігор час кастомізувати кожну деталь вашої домашньої арени.

Особливості додатку FIFA 21 Companion

Кастомізація стадіону

Бажаєте змінити музику, під яку гравці виходять на гру? А може, настав час замінити переможні феєрверки? Не питання: все це можна зробити за допомогою цієї програми. Керувати вашим стадіоном можна зі смартфона/планшета на операційній системі iOS або Android.

Поміняйте деталі, зробіть так, як хочеться, а потім похвалитися новою конфігурацією своїм друзям!

Події

Усередині є можливість вибирати команду, за яку ви хочете грати, а також змагатись з іншими гравцями. Беріть участь у світових змаганнях, навіть перебуваючи далеко від ПК чи консолі.

Нагороди за прогрес

Чи немає можливості зайти в гру з ПК, але чи потрібно отримати нагороди за прогрес у внутрішніх подіях? Тоді вам потрібно встановити EA SPORTS™ FIFA 21 Companion на мобільний пристрій, щоб мати змогу щодня збирати нагороди.

Доступ до трансферного ринку

Тут можна купувати та продавати гравців футбольної команди, іншим користувачам застосунку. Стати командою на рівень вище, поповнивши її ряди новими гравцями, які посилять ваші позиції у турнірній таблиці.

А непотрібних гравців можна обміняти на нових у внутрішньому розділі додатку «Випробування набору команди». Також тут можна отримати набори чи клубні випробування.

Можливість покупок та зміни гравців у будь-який час

Основною корисною особливістю є те, що ви маєте доступ до трансферного ринку в будь-який момент. І навіть якщо немає можливості включити гру на ПК або консолі, за допомогою цієї програми можна швидко зайти та отримати кілька карток гравців за адекватною вартістю.
Щоб завантажити EA SPORTS™ FIFA 21 Companion із офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Там доступу актуальна версія додатку, яка постійно оновлюється розробниками.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange