Київ Цифровий

«Київ Цифровий» – це мобільний додаток за допомогою якого ви можете оплатити проїзд, місце для паркування, а також залишатися в курсі всіх міських подій. Корисна програма буде як місцевим жителям, так і гостям міста.
Розробники враховують запити користувачів, тому з кожним оновленням до програми додаються нові функції.

Встановити «Київ Цифровий» можна на будь-який пристрій під керівництвом ОС Android або iOS.

Переваги Київ Цифровий

Зручність

Додаток займає досить мало місця, тому встановити його може будь-який користувач. Інтерфейс застосунку простий і зрозумілий, тому ви без проблем зможете знайти потрібну вам функцію.

Сплачуйте за проїзд за допомогою транспортної картки, яка знаходиться всередині додатку. До речі, поповнити картку можна в додатку, при цьому заощадивши 75 грн за 50 поїздок.

Щоб турнікет перед вами несподівано не закрився, ви можете придбати пакет поїздок на цілий місяць. А якщо вже забігли в автобус, але не встигли придбати квиток, можете купити його QR-версію прямо зі свого смартфона.

Додаткові можливості

Вже припаркувалися, але не можете знайти паркомат? Ви можете завантажити «Київ Цифровий» на свій пристрій і сплатити місце для паркування онлайн. А для того, щоб не стежити за часом і не переплачувати, ви можете придбати місячний паркувальний абонемент.

У разі евакуації вашого транспортного засобу, ви моментально про це дізнаєтесь за допомогою функції “Алярм”. Іншими словами, застосунок надішле відповідне повідомлення на ваш смартфон. Також завдяки додатку ви зможете без черги забрати машину зі штрафмайданчика.

Інші функції

Більше вам не доведеться самим дізнаватись причину відключення світла у вашому будинку. Тепер про роботу комунальних служб ви можете дізнатись у додатку «Київ Цифровий». У ньому ви зможете дізнатися й про інші не менш важливі питання.

Наприклад, коли почнеться опалювальний сезон або коли увімкнуть електроенергію. А потім, ви можете оцінити роботу комунальників або запропонувати ідею щодо її покращення.

Крім цього, ви можете стежити за афішею подій Києва і першим дізнаватися про різні події. Вже гуляєте містом? За допомогою геолокації ви можете знайти цікаве місце або захід, який знаходиться якомога ближче до вас.
Встановити додаток «Київ Цифровий» ви можете абсолютно безкоштовно. Для цього перейдіть на офіційний сайт Play Market або App Store за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange