Rabota.ua

Дайте роботі знайти себе! Встановіть мобільний додаток Rabota.ua від найбільшого та популярного порталу з пошуку роботи в Україні.
Перший раз, зайшовши в додаток, виберіть професії, які вам цікаві. Система запам’ятає їх, і раз на тиждень надсилатиме добірки з найцікавішими для вас вакансіями.

Якщо потрібно швидко знайти роботу — складіть та опублікуйте резюме. Роботодавець сам вас знайде. За статистикою порталу, 48% компаній шукають співробітників перед тим, як опублікувати вакансію. Не втрачайте шансу потрапити до лав їхніх співробітників першим.

Зручні функції мобільного додатка rabota.ua

  • Пошук містами. Налаштуйте фільтри, вказавши одне або кілька міст, де вам цікава робота.
  • Час публікації. Можна вибрати вакансії за 24 години, 7 чи 30 днів.
  • Тип зайнятості. Повна/ неповна зайнятість, стажування, сезонна робота.
  • Пошук за ключовими словами. Знайдіть роботу за назвою професії або рубриці.
  • Ваші дії синхронізуються з веб-сайтом – це зручно.

Система підбирає вам схожі вакансії – це зручно, якщо ви кілька днів не заходили у додаток. Щоб не вводити інформацію знову, вам будуть запропоновані суміжні вакансії.

rabota.ua — зміните життя на краще

Щодня на порталі публікується понад 100 000 вакансій з усієї України. Це перевірені українські та зарубіжні компанії. Достатньо ввести назву вакансії у пошуковий рядок, і система знайде всі відповідні на запит.

За допомогою конструктора можна створити своє резюме. Багато роботодавців вважають за правильне шукати фахівців з бази резюме. І тільки якщо не знайдуть відповідну людину, публікувати вакансію. Створивши резюме на rabota.ua, шанси знайти роботу вашої мрії вище.

Ваші дії синхронізуються з веб-сайтом – це зручно.
Оновити або завантажити rabota.ua c Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange