Expeditions

Expeditions – мобільний додаток від Google, в якому можна досліджувати світ у віртуальній реальності. Ви можете мандрувати, не виходячи з дому. Цей інструмент використовується для подорожей у віртуальній та доповненій реальності. Тут можна вивчати пам’ятки без натовпів туристів — тільки ви і краєвиди довкола.
Тут можна:

  • розглядати пейзажі та пам’ятки;
  • збільшувати потрібні місця, щоб детальніше розглянути їх;
  • вибирати будь-яке місце, що вас цікавить: від океану з акулами до відкритого космосу.

Це зручний сервіс для тих, хто викладає географію або працює гідом. Тепер можна віддалено проводити екскурсії, збираючи у програмі групові відеотури. Ви можете показати об’єкти в доповненій реальності та детально вивчати окремі предмети.

Завантажити Expeditions можна на мобільні пристрої з операційними системами Android та iOS. Зручно те, що необов’язково бути членом групи, щоб використовувати віртуальну чи доповнену реальність, ви можете робити це самостійно.

Особливості програми Expeditions

Досліджуйте

Світ навколо вас відкритий – досліджуйте його з телефону, планшета чи інших пристроїв, які підтримують режим VR.

Заробляйте

Знаєте якісь несподівані факти про туристичні місця світу? Поділіться цим з іншими людьми: підключайте невеликі групи людей і ставайте для них гідом, проводячи екскурсії цікавими місцями.

Вибирайте

Ви можете встановити Expeditions для того, щоб вибирати експедиції з каталогу, в якому їх понад 800 штук. Відеотури доступні як у VR, так і в AR. У кожного відео в каталозі є опис, блок з основними фактами та відповідями на часті запитання.

Ефект занурення

Ви можете відвідати кілька місць світу всього за кілька хвилин. Вам потрібні лише окуляри віртуальної реальності, щоб побачити все як наживо.

Для цього потрібно завантажити Expeditions на смартфон і зайти у додаток. Після реєстрації облікового запису додаток запропонує вам підключитися до окулярів віртуальної реальності. Декілька секунд на з’єднання і можна вибирати тур! Керувати сценами можна за допомогою контролера у VR-окулярах.

Щоб включити тур, потрібне стабільне з’єднання зі швидкісним інтернетом. Отримуйте задоволення від самостійних турів прямо зараз! Щоб завантажити Expeditions безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange