Google Подкасти: безкоштовні та популярні подкасти

«Google Подкасти: безкоштовні та популярні подкасти» — мобільний додаток, в якому можна безкоштовно слухати подкасти на різні теми: від економіки та фінансів до історичних зведень.
Тут можна відстежувати улюблених авторів, щоб не пропустити свіжий випуск подкасту, дізнаватися про трендові теми в різних категоріях, а також слухати їх на зручному пристрої, в якому є ваш особистий обліковий запис Google.

Завантажити “Google Подкасти: безкоштовні та популярні подкасти” можна безкоштовно на мобільні пристрої під керуванням операційних систем iOS та Android.

Чому варто використовувати Google Подкасти: безкоштовні та популярні подкасти?

Все найцікавіше – у вас поруч

У додатку доступні подкасти на різні трендові тематики. Тут можна зустріти популярних авторів та теми, які напевно зацікавлять вас:

  • Новини з усього світу
  • Гумористичні передачі
  • Все про бізнес
  • Пізнавальні підкасти: про історію, фінанси, тваринний світ та низку інших тем

Чи є улюблений подкаст? Підписуйтесь на нього, і отримуйте повідомлення про нові випуски. На підставі інтересів користувача система підбирає подкасти, які можуть його зацікавити. Все це доступно в основній стрічці, в яку ви потрапляєте відразу при відкритті застосунку.

Персональні налаштування відтворення

Тут можна регулювати швидкість відтворення, а також пропускати паузи в подкастах – це допомагає швидше сприймати інформацію за потреби. Історія прослуховування доступна у спеціальній вкладці. Якщо захочеться переслухати інформацію, ви можете це зробити в один клік.

Синхронізація з іншими пристроями

Якщо ви почали слухати подкаст на смартфоні, можете продовжити це робити на комп’ютері або ноутбуку з моменту зупинки відтворення.

Випуски можна слухати як онлайн, так і завантажувати на пристрій, щоб вони були доступні для прослуховування, коли на пристрої немає інтернету. Завантажити «Google Подкасти: безкоштовні та популярні подкасти» можна безкоштовно.

Зручний пошук

Знаходити нові цікаві випуски можна не тільки у додатку, але також і за допомогою пошукового рядка Google та голосового помічника. Він доступний на вашому мобільному пристрої або розумній колонці.
Щоб встановити «Google Подкасти: безкоштовні та популярні подкасти» з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange