Google Authenticator

Google Authenticator — мобільний додаток від Google, який використовується для створення кодів двофакторної автентифікації. Вона потрібна для більш надійного захисту ваших облікових записів на різних сервісах, а також персонального облікового запису Google.
Якщо використовується ця опція, то при заході в будь-який обліковий запис, сервіс або програму просять не тільки пароль, але й код, згенерований у Google Authenticator.

Код змінюється кожні 30 секунд: це зроблено для того, щоб зловмисники при спробі злому вашого облікового запису не встигли підібрати та ввести код.

Завантажити Google Authenticator можна безкоштовно, за використання додатку також не потрібно платити.

Переваги використання Google Authenticator

Підвищена безпека

Деякі соціальні мережі Facebook, наприклад, має двофакторну автентифікацію. Вона працює у кількох форматах, один із них — відправка СМС на ваш номер телефону.

Припустимо, що зловмисники «відвели» вашу сімку. Це означає, що як тільки SMS прийде на ваш номер, вони зможуть отримати доступ до облікового запису.

А що, якщо у вас включена автентифікація через Google? У такому разі код генерується в самій програмі, і доступ до коду можете отримати лише ви. Якщо встановити цей додаток на інший пристрій, воно буде порожнім, оскільки коди для тих чи інших сервісів потрібно додавати вручну на запит.

Таким чином, при спробі входу до Facebook, вам потрібно буде ввести код із додатку, яка встановлена тільки на вашому смартфоні.

Розширені можливості

Рекомендуємо встановити Google Authenticator, тому що він підтримує одночасну роботу з кількома обліковцями та різними сервісами.

Це означає, що на вашому мобільному пристрої може бути два облікові записи: особистий і робочий, наприклад. До кожного облікового запису прив’язані різні сервіси, що вимагають двофакторної аутентифікації. Тимчасові коди доступу зберігаються у додатку: вам потрібно лише зайти, скопіювати код та вставити його у потрібний сервіс.

Як перенести коди на новий пристрій?

Вище ми говорили про те, що програма працює тільки на одному верифікованому пристрої. Допустимо, ви хочете поміняти смартфон на новий. Щоб не втратити доступ до кодів, потрібно завантажити Google Authenticator на новий пристрій. Потім відкрити його і за допомогою QR-коду активувати програму на новому смартфоні. Акаунт на старому смартфоні автоматично деактивується.
Щоб завантажити Google Authenticator безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange