ZOOM Cloud Meetings

ZOOM Cloud Meetings — мобільний додаток для відеодзвінків та конференцій. Тут можна поговорити з колегами, надіслати текстове повідомлення у чаті або ділитися файлами безпосередньо під час спілкування.
Цей сервіс допомагає бізнесу працювати, школярам навчатися, а деяким людям навіть відвідувати онлайн-побачення. Зараз це один із найпопулярніших інструментів для віддаленої роботи.

Переваги додаток ZOOM

Стабільна робота

Незважаючи на велике навантаження на платформу, додаток працює стабільно: не вилітає, картинка не відстає від звуку, не гальмує. Тільки заради якісного відеозв’язку варто завантажити ZOOM. Встановити його можна як на iOS, так і на Android.

Демонстрація екрану

Можна увімкнути демонстрацію екрана мобільного пристрою. Це зручно, тому що при цьому не відключається камера: співрозмовники бачать вас і ваш екран одночасно. Це зручно для робочих зустрічей, коли потрібно поділитись робочим файлом, який знаходиться на вашому пристрої.

Висока якість відео та звуку

Тут не виникне питання: а що то за шуми? Кришталево чистий звук, зображення високої якості навіть на мобільному пристрої – це очевидні переваги застосунку.

Якщо раніше ви користувалися менш відомими або більш застарілими програмами, то напевно можете поскаржитися на сторонні шуми під час розмови. Тут цього немає тільки ідеальний звук і картинка.

Встановити ZOOM для відеоконференцій можна безкоштовно. Перші 40 хвилин дзвінка безкоштовні, а далі йде тарифікація згідно з вашим тарифним планом.

Спільний простір для обговорень

У спільний чат можна додавати різні файли, а також показувати їх через режим трансляції з пристрою. Зручно, що з мобільного пристрою можна підключитись до конференції, яка організована на ПК.

Якщо у вас iPhone або iPad, можна працювати в одному місці: малювати, писати текст або показувати важливі місця в презентації.

Додаткові функції, яких немає на ПК

Рекомендуємо завантажити ZOOM на смартфон або планшет, тому що мобільна версія застосунку за кількістю функцій не відрізняється від версії для ПК. Навпаки, тут є додаткові функції, які роблять використання ще приємнішим.

  • Можна вибрати віртуальне тло за вашою спиною під час трансляції
  • Використовувати екран разом з іншим учасником, щоб залишати нотатки
  • Використовувати безпечний режим під час їзди автомобілем

Завантажити ZOOM безкоштовно можна з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange