Hangouts Meet

Hangouts Meet — стандартний застосунок від Google для проведення відеоконференцій та аудідзвінків. Основною особливістю застосунку є висока якість відеозв’язку, відсутність шумів і перешкод під час розмови. Інтерфейс мінімалістичний: розібратися з усіма функціями можна за кілька кліків.
Ви заходите в мобільний додаток, проходьте реєстрацію за допомогою свого облікового запису в Google і починаєте роботу. Можна зателефонувати будь-якому з контактів, збережених в обліковому записі. Також можна зібрати кількох користувачів в один чат.

Основні можливості Hangouts

Рекомендуємо завантажити Hangouts Meet для того, щоб отримати доступ до відеозв’язку як HD, а також конференцій до 250 осіб. У режимі реального часу Google виводить на екран субтитри — це корисна функція для учасників чату, які з якоїсь причини не можуть слухати людину, яка розмовляє.

Отримати доступ до чат-кімнати можна за посиланням, яке надсилає адміністратор. Тому якщо саме ви організовуєте конференцію, достатньо відправити учасникам посилання на конференцію, і вони в два кліки приєднаються до вас.

Інтеграція з Google Календар

Плануйте наперед зустрічі: інтеграція з Календарем не дасть забути про майбутні розмови і допоможе ефективно керувати часом. Встановити Hangouts Meet можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS або Android – функціонал в обох версіях однаковий.

Трансляція екрана та інші функції

Всі можливості сервісу доступні при підключенні облікового запису до Google Suite – платформі для бізнесу. Тут можна організовувати відеозустріч для співробітників організації, ділитися матеріалами в чаті та транслювати екран.

Демонструйте екран або окреме вікно. Це зручно для спільної роботи над документами, таблицями, презентаціями та іншими робочими моментами.

Завантажити Hangouts Meet і користуватися ним можна безкоштовно – це вагома перевага для тих користувачів, які переходять із застосунку Zoom, наприклад. Для нових користувачів Google підготувала інструкцію, як перейти зі звичною платформи на Hangouts Meet.

Додаток споживає невелику кількість оперативної пам’яті смартфона, тому не гальмує і працює навіть при підключенні до інтернету з невисокою швидкістю.
Завантажити Hangouts Meet можна безкоштовно із Play Market або App Store. Для завантаження перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange