Cisco Webex Meetings

Cisco Webex Meetings – мобільний додаток для відеодзвінків, які часто використовують у компаніях та корпораціях. Воно дозволяє завжди залишатися на зв’язку та не пропускати важливих зустрічей та нарад.Відеоконференція без проблем

Не замислюйтесь, наскільки це можливо. Додаток просто справно працює і виконує основні функції – забезпечує безпроблемну відеоконференцію. Висока якість зображення та звуку створює відчуття присутності в офісі. Спілкуйтеся з колегами, обговорюйте важливі питання та не турбуйтеся про якість – над цим працює команда програми.

Завантажити Cisco Webex Meetings можна для мобільних пристроїв під керуванням операційних систем iOS та Android.

Інтеграція з популярними інструментами для роботи

Напевно, щодня в роботі ви використовуєте ряд додатків: Google Диск, Трелло, Gmail, Microsoft та інші. Завдяки інтеграції із цими інструментами можна швидко надсилати файли учасникам чату у прямому ефірі. Зберігайте спільний доступ до документів, щоб працювати разом над проектами під час дзвінка.

Для цього потрібно завантажити Cisco Webex Meetings, пройти реєстрацію та запросити інших користувачів до свого чату.

Локальний перелік зустрічей

Усередині є зручна функція – календар майбутніх зустрічей. Можна подивитися, які зустрічі заплановані найближчими днями, а в потрібний момент просто підключитись до конференції.

Функція доповідача

Проводьте навчання, нараду або інші види спільних дзвінків, де потрібно демонструвати ваш екран. Надаючи іншим користувачам доступ до екрану, ви можете наочно показати, що відбувається у відкритому додатку.

Встановити Cisco Webex Meetings можна безкоштовно. Тарифний план на одного користувача також безкоштовний, але якщо ви працюєте командою, і потрібно інтегрувати застосунок з іншими програмами для роботи, то потрібно купити платну передплату.

Якщо вам достатньо висока якість зображення і звуку, доступ до конференції не більше, ніж 50-ти людям, то вистачить навіть безкоштовного пакету.

Керувати застосунком  можна за допомогою голосових помічників: Помічник Google, Siri та інші. Це зручно, якщо ви їдете в автомобілі, потрібно терміново підключитися до дзвінка або відповісти на нього.

Кому підходить застосунок?

Якщо ви працюєте командою, ведете бізнес або часто проводите онлайн-наради – цей інструмент стане універсальним помічником.
Щоб завантажити Cisco Webex Meetings з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче, вибравши операційну систему.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange