Twitch

Twitch – це відеострімінговий сервіс, який ґрунтується на огляді комп’ютерних ігор. Але крім цього, на платформі також можна транслювати будь-які ваші дії. Будь то приготування їжі або просто спілкування з іншими користувачами.
На сайті все продумано для того, щоб ви могли рости як автор та заробляти на цьому гроші.

Загалом і загалом твіч був створений для того, щоб геймери не ламали голову над вічним питанням: “у що мені пограти”. Тепер проблему вирішено: зайшов на Twitch, подивився геймплей та визначився з вибором. Все легко та просто.

Завантажити додаток Twitch можна на телефон під керівництвом системи Android або iOS, а також на ваш ПК.

Особливості додаток Twitch

Дві групи користувачів

Усі користувачі на платформі умовно поділені на дві групи.

  1. Творці чи автори. Це ті люди, які безпосередньо створюють контент у додатку. Вони знайомлять користувачів з грою, показують проходження, діляться різними фішками та секретами. Головне завдання стримеру – робити свій контент цікавим та різноманітним. Адже лише в такий спосіб можна залучити велику кількість аудиторії.
  2. Глядачі. Відповідно – це користувачі, які стежать за стрімерами. Також ними можуть бути просто люди, які хочуть ознайомитися з грою або програмою, до того як встановлять його на свій девайс. Тому вони просто дивляться стриму і вирішують, чи варто витрачати час на встановлення конкретної гри.

Серед глядачів можна виділити ще одну підгрупу користувачів. Це люди, які дивляться трансляції, тому що їм цікаві нові події в ігровому світі або просто подобається як конкретний стример веде ефір і про щось розповідає.

Можливості без реєстрації

Вам і справді не обов’язково проходити цей процес. Якщо ви просто хочете переглянути стрим або знайти конкретну інформацію про гру, можна обійтися без реєстрації. Але в такому випадку ви не матимете можливості коментувати або обговорювати відео. Тому все-таки варто зареєструвати свій обліковий запис, тим більше це не займе у вас багато часу.

Функціональність

Як і в багатьох додатках, розробники твіч вирішили залишити чат. У ньому ви можете спілкуватися з іншими користувачами, обмінюватися смайликами та просто вселитись у режимі реального часу.

Також на платформі діє піктограма справжності. Він потрібний для того, щоб глядачі були впевнені – ви той, за кого себе видаєте.
Ці та багато інших фішок ви зможете випробувати, коли завантажуєте Twitch на свій пристрій. Зробити це можна, перейшовши за посиланням на офіційне джерело Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange