Facetune 2 – Редактор Фото

Facetune 2 – Редактор Фото – це додаток для редагування фотографій. Цей додаток розробила компанія Lightricks. Редактор є популярним як в Україні, так і в багатьох країнах Європи.
Фоторедактор є безкоштовним, проте платні додаткові функції також є. Тут ви зможете зробити світлову та колірну корекцію фото, прибрати недосконалості шкіри, змінити колір волосся та навіть додати макіяж на фото.

Завантажити “Facetune 2” можна на пристрій операційної системи iOS або Android.

Можливості фоторедактора Facetune 2

  • великий вибір фільтрів, рамок, можливість додавати текст на фото
  • функція “до – після” де ви можете порівнювати отриманий результат обробки фото одним дотиком
  • можливість коригувати фігуру, довжину волосся
  • розмиття фону, видалення зайвих об’єктів на фото, можете виставити відблиски, виставити експозицію, додати зернистість або затемнити краї фото
  • також стандартні можливості – обрізати фото, розтягнути чи перевернути.

Функціональність

Однією з відмінностей даного редактора від інших є те, що тут ви можете додавати в обране фільтри або тип обробки фото. Також редактор дає можливість не тільки зберігати фото у відмінному якості на ваш пристрій, а також прямо з програми виставити фото в будь-яку обрану вами соцмережу, Facebook, Instagram або TikTok, наприклад.

Це великий плюс для тих, хто хоче якнайшвидше порадувати своїх друзів та передплатників новими красивими фото на своїй сторінці.

А як щодо того, щоб привнести фарби на фото? Для цього в редакторі є окрема функція – стікери. Безліч барвистий і веселий, ніжних та пастельних, темних та зухвалих стікерів для унікального фото, що відображає ваш настрій.

Додаток, за допомогою своїх інструментів, допоможе вам приховати недоліки і підкреслити переваги.

У Facetune 2 вбудована власна камера, і при вашому підтвердженні, у додатку можна робити фото моментально приступаючи до редагування.

При необхідності ви можете оформити платну підписку, яка дасть можливість використовувати ще більше фільтрів, стікерів та розширених налаштувань.

Зробити це дуже легко: у додатку вибрати пакет premium і підтвердити ваше рішення. Щомісяця з картки, прив’язаної до вашого облікового запису, буде списуватися сума. Скасувати це так само просто, досить просто скасувати передплату.
Завантажити Facetune 2 – редактор фото ви можете з офіційних джерел Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange