Diablo Immortal

“Diablo Immortal” – це екшен гра, розроблена для геймінгу на мобільних пристроях. Дослідіть фантастичний всесвіт, де нечисть та ангели ведуть вічну битву за правління над людством.
Сюжет гри будуватиметься на тому, що персонажу належить збирати розкидані уламки каменю світобудови. Спільно з іншими гравцями беріть участь у битвах, збирайте артефакти каменю та подорожуйте всесвітом Санктуарія.

Встановити «Diablo Immortal» можна на будь-який пристрій під керівництвом ОС iOS або Android. Зверніть увагу на те, що для комфортної гри вам знадобиться стабільне підключення до Інтернету.

Особливості «Diablo Immortal»

Різноманітність персонажів

Кожному гравцеві пропонують вибрати один із класів персонажів. Це:

  • Ченці
  • Мисливці на демонів
  • Некроманти
  • Хрестоносці
  • Чарівники
  • Варвари

Кожен клас має свої завдання, слабкі та сильні сторони. Ви можете придбати своєму персу нові комплекти спорядження та зброю для підвищення сил. Для тієї ж мети можна легко підвищувати рівень улюблених речей. У грі настільки багато різних варіантів для прокачування героя, що два гравці здавалося б з ідентичними персонажами все одно вивчатимуть віртуальний світ по-різному.

Реалістичність боїв

Управління персонажем у грі інтуїтивне. Розробники гри зберегли стиль MMORPG, тому на вашому смартфоні відобразиться крута механіка гри.

Контролюйте свого героя повністю як у рейдах, так і в поодиноких битвах. Для того, щоб пересуватися світом, керуйте героєм у напрямку, А для того, щоб скористатися здібностями, затисніть кнопку прицілювання та відпустіть її.

Щоб встановити «Diablo Immortal» й створити свого першого персонажа, а також випробувати його в бою, перейдіть за посиланням під цим текстом.

Величезний ігровий світ

І карта всесвіту Санктуарію цьому доказ. Весь світ розділений на умовні зони, у кожній з яких гравцеві доведеться виконувати різні завдання.

Ви маєте побувати як у незвіданих підземеллях, так і в багатолюдному Вестмарку. Хочеться нових відчуттів? Вирушайте у вічнозелені джунглі дикого острова. Там вам точно не доведеться нудьгувати.
Графіка довкілля однозначно вразить будь-якого геймера. Продумані до дрібниць деталі, можливість перемикання частоти кадрів «Без обмежень» та шикарна картинка на вашому смартфоні затягнуть вас у вир фантастичного світу гри «Diablo Immortal». Для її встановлення перейдіть на офіційне джерело Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange