Шахи – Грайте та навчайтеся

«Шахи – Грайте та навчайтеся» – це онлайн гра, в якій можна абсолютно безкоштовно грати з різними гравцями з усього світу. Кожен користувач програми може розвинути свою стратегію і відточити навички, вирішуючи безліч шахових завдань. Також у вільному доступі у гравців будуть різні курси та відеоуроки.
Гра доступна на платформах iOS, Android та Windows mobile, так що встановити «Шахи – Грайте та навчайтеся» можна на будь-який з ваших пристроїв.

Особливості гри

Можливості

Здавалося б, що такого може бути у звичайній шаховій грі? Але не все так просто. У додатку ви знайдете не тільки шахову дошку і 32 фігурки, але і безліч всяких цікавих штук.

Наприклад, якщо ви тільки вчитеся грати, то можете пройти інтерактивні уроки, які розробили найкращі гросмейстери. А після теорії ви можете випробувати нові знання на практиці. Для того, щоб вам було легше освоїти матеріал, можете скористатися різними підказками та порадами.

Зверніть увагу також на те, що в цьому додатку можна не тільки приємно провести час за шаховою дошкою, але й читати свіжі статті та інтерв’ю від популярних шахістів.

Функціональність

У додатку є стандартні функції. Чи відчуваєте що вам занадто важко/легко грати? Налаштуйте силу «двигуна» під свій рівень. Також ви можете скористатися аналізом зіграної партії, щоб переглянути та виправити свої помилки.

Не хочете грати зі штучним інтелектом? Покличте своїх друзів або грайте онлайн з гравцями з усього світу. До речі, в додатку вбудований внутрішній чат, тому ви можете обговорювати партію і спілкуватися з іншими шахістами прямо в ньому.

Ви можете спробувати зіграти свою першу партію вже зараз, адже для цього просто потрібно встановити застосунок «Шахи – Грайте та навчайтеся» на свій пристрій.

Дизайн

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та приємна кольорова гама сподобається кожному гравцю. У додатку доступні понад 20 варіантів зовнішнього вигляду дощок, ігрових фігурок і заднього фону, тому кожен користувач може налаштувати дизайн на свій смак. Це допоможе вам під час гри, адже ви зможете заспокоїтися та сконцентруватися на партії, а не відволікатися на дратівливі фактори.
Для того, щоб почати грати, встановіть «Шахи – Грайте та навчайтеся» на свій пристрій.  Завантажити гру можна з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange