Adobe Photoshop Express

Завантажити Adobe Photoshop і перетворити фото на мистецтво! Використовуйте мобільний редактор фотографій від Adobe. Обробляйте фотографії та створюйте колажі.Фотографуйте та редагуйте в Adobe Photoshop

Відразу, як зробили фотографію. У додатку можна виконувати основні операції з обробки:

  • Кадрування та обертання
  • Автоматичне підстроювання балансу білого, контрасту та експозиції
  • Корекція кольору за допомогою вбудованих налаштувань
  • Більше 80 ефектів для різних візуальних образів

Adobe Photoshop безкоштовний застосуок для всіх мобільних пристроїв. Найчастіше люди використовують фільтри, щоб швидко надати фотографії потрібного вигляду. Це зручно, якщо ви не розумієтеся на складніших налаштуваннях, але при цьому знаєте, як має виглядати фото.

Фотографії змінюються моментально, і ви відразу можете ділитися ними з друзями в соціальних мережах.

Як користуватись Adobe Photoshop Express?

Запустіть додаток та виберіть фотографію з галереї. На першому екрані ви відразу побачите список. Також фото можна зробити прямо у застосунку.

Редагування

Зробити фото красивішими допоможуть вбудовані функції редагування. Рекомендуємо використовувати миттєві фільтри, які називаються Looks. Вибирайте один ефект із запропонованих варіантів та змінюйте його інтенсивність. Налаштувати її можна за допомогою повзунка.

Додатково можна створювати власні фільтри. Натисніть кнопку додати, зробіть налаштування, а потім збережіть новий фільтр.

Зміна

Повертайте, змінюйте розмір, обертайте та кадруйте – всі ці функції доступні у мобільному Фотошопі.

Ще одна корисна функція – зміна перспективи. Зробити це можна вручну або в автоматичному режимі.
Щоб упорядкувати мобільні фотографії, вам не потрібен комп’ютер. Завантажити Adobe Photoshop Express можна за посиланням нижче із Play Market або App Store для свого смартфона.

 

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange