The Simpsons™: Tapped Out

The Simpsons™: Tapped Out – мобільна гра, сюжет якої пов’язаний із культовим мультфільмом Сімпсони. Завдання гравця — побудувати заново Спрінгфілд після того, як Гомер випадково створив вибух, який повністю знищив містечко.
Потрібно буде прибрати все безладдя і допомогти відбудувати місто з нуля з обмеженими ресурсами. Ну, а що: наробили заворушень — настав час виправляти їх.

Для початку Гомеру потрібно знайти близьких, друзів та знайомих. Ви можете заселити містечко улюбленими героями із серіалу, аж до бандита Жирного Тоні. Нехай живуть усі, не в наших силах засуджувати справді.

Завантажити The Simpsons™: Tapped Out можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Особливості симулятора The Simpsons: Tapped Out

Життя Спрінгфілда – у ваших руках

Не знаєте, чим зайнятися, коли нудно? Спробуйте цей симулятор: у вашому розпорядженні буде ціле місто та місцеві жителі. Тільки вам вирішувати, як минеться сьогодні. Хтось може весь день лежати біля басейну, а комусь треба важко працювати, щоби заплатити за комуналку.

Реалії життя у всіх персонажів різні, і тільки вирішувати, як їм жити. Створюйте такий Спрінгфілд, як забажаєте! А все, що для цього потрібно, завантажити The Simpsons™: Tapped Out на ваш мобільний пристрій, і почати грати.

Збудуйте все, що захочеться

Так, із устроєм місцевих жителів розібралися, а тепер головне питання: як має виглядати місто? Можливо, ви захочете створювати парки та прибережні зони, щоб це було зелене та квітуче місце для життя? Чи краще забудувати його будинками та фабриками, щоб заробляти більше грошей? І це можливо!

Розвивайте торгівлю в гламурній зоні міста, щоб заробляти, будуйте парки та набережні. Тепер це ваше завдання, а не ілюстраторів мультфільму.

Анімовані сценки

Просуваючись сюжетом симулятора, ви можете переглядати анімовані сценки. Відкривайте нові сюжети із життя героїв: сценаристи додали в симулятор нові та кумедні історії, які ми не рекомендуємо пропускати.

Це — найцікавіша і найкумедніша гра, створена за мотивами серіалу, яка зараз є на ринку. У її створенні беруть участь автори мультсеріалу, тому ви не помітите відмінностей: той же іскрометний і місцями чорний гумор, а також захоплюючий і непередбачуваний сюжет.
Щоб встановити The Simpsons™: Tapped Out c Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Тут є актуальна версія симулятора, яка часто оновлюється розробниками.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange