EA SPORTS™ UFC ®

EA SPORTS™ UFC – мобільна гра, яка є аналогом версії для Playstation. Грайте улюбленим бійцями, збирайте нагороди, а також беріть участь в інтерактивних подіях, присвячених реальним подіям зі світу UFC.
У цій грі гарна графіка, реалістична фізика, багато прийомів та великий вибір бійців. Розробники зробили так, щоб при переході з консолі на мобільний пристрій цінителі гри не відчули різниці.

Завантажити EA SPORTS™ UFC можна на смартфони та планшети з операційною системою iOS/Android.

Переваги та особливості мобільної версії UFC

Вливайся у бій

Насичена графіка, реалістична фізика та захоплюючі бої – вливайся у бій, та проводи поєдинок за поєдинком. Зручне сенсорне керування допомагає сконцентруватися на битві і не думати про те, яку клавішу натиснути.

Створіть кар’єру для свого бійця

Тут можна вибрати одного з 70 бійців UFC у чотирьох дивізіонах і почати сходження у спортивній кар’єрі. Кожен спортсмен має набір унікальних навичок і прийомів, які роблять бійців особливими.

Добивайтесь слави

Тренуйтеся і б’йтесь, щоб відточувати навички рукопашного бою, больових прийомів та витривалості. Грайте скільки знадобиться – тут немає обмежень щодо кількості життів чи спроб. Щоб стати відомим гравцем, потрібно поступово покращувати свої навички, а також максимально викладатися на тренуваннях. І вам це під силу!

Все, що потрібно – встановити EA SPORTS™ UFC на мобільний пристрій, авторизуватися та вибрати бійця для просування кар’єрними сходами. Заробляйте монети, а також відкривайте нових та сильних суперників.

Змагайтеся у турнірах UFC

У грі завжди є якісь події з реального світу. Використовуйте цей шанс, щоб отримати ексклюзивні нагороди. Вижимайте максимум зі свого бійця – покажіть, на що ви здатні разом!

Режим «Рівна гра»

Хочете спробувати свої сили у битві з противником, рівним за силою? Заходьте в спеціальний режим і б’йтеся з бійцями, які знаходяться на одному рівні з вами.

Оптимізація для смартфонів та планшетів

Гра добре оптимізована для стабільної роботи на мобільних пристроях. Це означає, що графіка практично не відрізнятиметься від консольної, а сама гра йтиме без лагів та затримок.
Щоб завантажити EA SPORTS™ UFC безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче – тут доступна актуальна версія гри.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange