Discord

Discord — мобільна версія додатку, в якому можна спілкуватися з іншими людьми в текстових чатах, за допомогою аудіо та відеочату. Велику популярність ця платформа набула геймерів: сервіс споживав невелику кількість ресурсів пристрою, за рахунок чого ігри працювали стабільно.
Мобільна версія додатку має такі самі функції, як і основна для ПК. Тут можна спілкуватися з друзями та різними спільнотами. По суті це єдине кросплатформне рішення для геймерів, яке є на ринку.

Завантажити Discord можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS/Android.

Чому геймери люблять Discord?

Місце для спілкування з друзями

Коли ви граєте в ту саму гру, важливо спілкуватися голосом для злагодженої комунікації. Друзі з сервера бачать, що ви у мережі, і легко можуть розпочати розмову. Текстові канали є зручним місцем спілкування, коли немає можливості поспілкуватися голосом.

Спілкування у реальному часі з мінімальною затримкою

Позитивна особливість програми – низька затримка під час передачі сигналу. Це зручно, коли ви разом з друзями граєте в онлайн гру, де важлива миттєва реакція. Дискорд «їсть» невелику кількість ресурсів мобільного пристрою, тому ви можете не переживати, що ігри будуть гальмувати – це виключено.

Встановити Discord можна безкоштовно. Усі основні функції також вимагають оплати.

Можливість ділитися файлами

Надсилайте у чаті файли потрібного формату та розміру: відео, фотографії та документи. Діліться скріншотами з ігор, мемами та картинками в один клік.

Користувальницькі канали

Створюйте власні канали, присвячені вашим улюбленим темам. В одному месенджері можна підтримувати зв’язок у людьми, спілкуючись на різні теми.

Рекомендуємо завантажити завантажити Discord, щоб завжди бути на зв’язку з ігровим співтовариством

Створення та налаштування груп

Ви можете організувати групу інтересів, а також налаштувати інструменти для модерації. Бажаєте об’єднати гравців у World of Tanks Blitz неподалік від вас? Зробіть це в пару кліків!

Вибраним учасникам каналу можна надати доступ до керування вашим каналом або його модерації. Це зручно, коли збирається велика спільнота – таким чином у групі завжди буде лад.
Щоб завантажити Discord безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Тут знаходиться актуальна версія додатку, що постійно оновлюється.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange