Skype для Linux

Skype для Linux – це версія месенджера, створена спеціально для комп’ютерів із цією операційною системою. Програма повністю перекладена російською мовою і має ті ж функції, що й версія мобільних пристроїв або Windows.
Ця програма — найкраще, що може бути для відеодзвінків та конференцій. Програма одночасно підходить як особистого спілкування, так робочого. Ви можете спілкуватися з близькими людьми та колегами у будь-якій точці світу.

І не просто спілкуватися, а віч-на-віч — це набагато приємніше, ніж звичайні голосові повідомлення або бесіди.

На офіційному сайті розробника ви можете завантажити Skype для Linux наступних версій:

  • DEB
  • RPM
  • SNAP

Як встановити Скайп на Лінукс?

  1. Для встановлення перейдіть за посиланням під цією статтею.
  2. Виберіть потрібну версію операційної системи.
  3. Натисніть кнопку «Завантажити» та дотримуйтесь інструкцій.

Тепер можна використовувати всі функції програми: починаючи дзвінками і закінчуючи текстовими повідомленнями.

Нові можливості покращеної програми

Висока роздільна здатність відеозв’язку та HD-якість голосових дзвінків

Тепер програма має новий алгоритм обробки дзвінків. Ви чуєте співрозмовника в HD-якості, а це серйозний стрибок вперед.

Можливо, ви пам’ятаєте попередні версії програми, коли динамік чути тріск і шуми, а зв’язок раз у раз пропадала. Нині такого немає: звук чистий і без перешкод.

Встановити Skype для Linux потрібно, щоб спілкуватися за допомогою відеодзвінків. Це основна перевага програми. На відміну від конкурентів, вона далеко пішла у цьому напрямі. Тепер особисті та групові відеодзвінки доступні у високій роздільній здатності, а також підтримують миттєві реакції.

Автоматичні субтитри

Ви можете прочитати слова, які вимовляють люди під час голосових або відеодзвінків. Це зручна функція для людей, які з різних причин не можуть чути співрозмовника.

Банально – зламалися колонки або навушники, або ви знаходитесь у галасливому, людному місці. А так, читаючи субтитри, можна без проблем спілкуватися із співрозмовником.

Також можна ввімкнути запис розмови, щоб потім ще раз прослухати важливі моменти.

Демонстрація екрану

Показуйте співрозмовникам важливі матеріали безпосередньо під час розмови. Це може бути презентація, фотографія, відео або будь-яка інша дія на вашому ПК.

Дзвінки на стаціонарні номери

Телефонуйте за вигідними тарифами на будь-які стаціонарні номери. Можна також надсилати звичайні SMS-повідомлення на будь-які мобільні номери.

Ви можете використовувати тільки Skype, щоб додзвонитися, куди вам потрібно. Єдина примітка: не можна дзвонити на екстрені номери. Для цього використовуйте мобільний або стаціонарний зв’язок.

Додаткові функції

Надсилайте співрозмовнику своє місцезнаходження, ділитесь файлами прямо в чаті та доповнюйте свої повідомлення емодзі.
Завантажити Skype для Linux можна безкоштовно. Для цього перейдіть на посилання нижче, щоб потрапити на офіційний сайт. Виберіть потрібну версію операційної системи та встановіть програму на комп’ютер або ноутбук.

Linux
Залишайтеся на зв’язку разом зі Skype
androidioswindowsmacosweb online

Secured By miniOrange