TeamViewer

TeamViewer — мобільний додаток, який є аналогом однойменної програми для настільних комп’ютерів. З його допомогою можна віддалено підключитися до потрібного пристрою: смартфон, планшет, комп’ютер або ноутбук.
За статистикою від розробників, цим додатком користуються кілька десятків мільйонів людей у всьому світі. Це зручно: якщо ви перебуваєте в дорозі, наприклад, і терміново потрібно отримати доступ до робочого ПК, це можна реалізувати в кілька кліків. Потрібно лише мати доступ до Інтернету, щоб підключитися до потрібного пристрою.

Завантажити TeamViewer на смартфон або планшет можна безкоштовно. У застосунку немає покупок, тому всі функції абсолютно безкоштовні.

Технічні особливості та переваги використання TeamViewer

Віддалений доступ до ПК

За допомогою додатку можна використовувати персональний комп’ютер на будь-якій операційній системі віддалено. Це зручно, якщо ви займаєтеся підтримкою або адмініструванням ресурсів, але в даний момент немає можливості особисто бути поруч із пристроєм.

Віддалений доступ до інших мобільних пристроїв

Крім ПК та ноутбуків, ви можете підключатися до інших смартфонів та планшетів на операційних системах Android, iOS, Windows Phone. Зручно, якщо потрібно допомогти налаштувати телефон другові чи родичу, але немає можливості зустрітись особисто.

Основні функції

  • Демонстрація екрану та віддалене керування
  • Керування на сенсорному екрані за допомогою жестів
  • Можна передавати файли зі смартфона на ПК та назад
  • Відео та звук передається у високій якості
  • Шифрування даних: навіть якщо хтось перехопить передачу, дані будуть зашифровані

Встановити TeamViewer можна безкоштовно на смартфони та планшети.

Чат із колегами

Усередині програми є чат, у якому можна спілкуватися із колегами. Це зручно, тому що в одному місці у вас є доступ відразу до кількох функцій: віддаленого доступу та спілкування.

Як використовувати застосунок?

  1. Спочатку встановіть застсоунок на ваш мобільний пристрій.
  2. На комп’ютері або ноутбуку, до якого потрібно підключитися, увімкніть TeamViewer QuickSupport.
  3. Введіть ID-код доступу в цьому мобільному застосунку — встановиться зв’язок, і ви реальному часі можна буде керувати іншим пристроєм.

Щоб завантажити TeamViewer безкоштовно на смартфон або планшет, перейдіть за посиланням нижче Play Market або App Store. Тут є актуальна версія, яка постійно оновлюється розробниками.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange