World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz – це розрахована на багато користувачів онлайн-гра. Вам потрібно брати участь у боях на танках 20-го сторіччя. Гру можна встановити як на пристрої з Android та iOS, так і на ПК.
Спочатку це була полегшена версія World of Tanks для смартфонів та планшетів. Але коли в неї почало грати більше людей, розробники випустили версію для настільних комп’ютерів.

Чому варто грати у World of Tanks?

Ви можете випробувати практично будь-яку бойову машину минулого століття. Просунута система прокачування дозволяє зробити це буквально за 1-2 роки гри. Якщо ви хочете швидше прокачуватись, тоді потрібно платити реальні гроші за ігрову валюту — золото.

Завантажити World of Tanks Blitz можна за посиланням після опису.

Ви можете грати на наступній техніці:

  • Легкі танки
  • Середні танки
  • Важкі танки
  • ПТ-САУ – протитанкові самохідні артилерійські установки

Легкі танки потрібні для того, щоб «світити» — знаходити місце противника, щоб союзники завдали по них удару. Також вони вимотують неповороткі ПТ-САУ. У вмілих руках легкий танк створює не менше небезпеки противника, ніж важкий танк.

Встановити World of Tanks Blitz потрібно, якщо ви любите динамічні бої. Наприклад, середні танки використовуються для того, щоб здійснювати швидкі прориви флангами. У них хороша швидкість стрілянини за хвилини та непогана рухливість.

У цей момент на фронті наступають важкі танки: завдки гарної броні вони «тиснуть» супротивника. Ззаду всіх прикривають ПТ-САУ, вони ж і завдають основної шкоди. Але якщо залишити їх без прикриття, з ними можуть розправитися легкі танки противника.

Тому недостатньо завантажити World of Tanks Blitz і просто прокачувати танки. Це колективна гра, тому потрібно діяти злагоджено та розраховувати кожен наступний крок. Від того, наскільки добре ви граєте, залежить швидкість прокачування. За кожну перемогу та внесений у гру внесок ви отримуєте досвід та кредити.

Особливості гри

Ваша бойова машина – це знаряддя війни, яке постійно потрібно покращувати. Купуйте бустери й прокачуйте екіпаж, щоб ефективніше боротися. Поліпшуйте початкові характеристики техніки просто граючи.

Якщо хочете прискорити прокачування, можна придбати золото, щоб обміняти його на ігровий досвід. Але це дорого, тому краще покращуйте свої навички гри.
Щоб скачати World of Tanks Blitz на смартфон або планшет з офіційного джерела Play Market чи App Store, перейдіть за потрібним посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange