AnyDesk

AnyDesk — мобільний додаток, в якому можна віддалено керувати комп’ютером або ноутбуком зі смартфона або планшета. Основна особливість застосунку — швидша робота, ніж аналоги. Можна підключитися до іншого пристрою і працювати навіть у складних програмах без затримок. Відеомонтаж, обробка зображень у Фотошопі, робота онлайн з колегою – все це доступно з AnyDesk.
Віддалене керування захищене таким же захистом, як і системи онлайн-банкінгу. Це означає, що навіть якщо дані будуть перехоплені зловмисниками, вони не зможуть їх розшифрувати.

Завантажити AnyDesk можна безкоштовно на пристрої із операційною системою iOS або Android.

Переваги додатку AnyDesk

Безкоштовне особисте використання

Якщо ви використовуєте програму в особистих, а не комерційних цілях, це абсолютно безкоштовно. Для використання в організаціях розробники пропонують тарифні плани, які охоплюють всі необхідні запити.

Плавна картинка

Все, що ви побачите на своєму пристрої, не відрізнятиметься від оригіналу. У той час як конкуренти тільки говорять про плавну і красиву передачу зображення, в AnyDesk її реалізували насправді.

Якщо вам потрібно довго працювати в режимі віддаленого доступу, то зображення, що підгальмовує, — не найкращий помічник. Розробники цієї програми впоралися з проблемою: передача зображення плавна, без ривків та затримок.

Безпека особистих даних

Ваші дані залишаються там, де мають бути — на ПК, до якого ви підключаєтеся. Система шифрування, створена за принципом захисту банківських систем, забезпечує захист від шахрайських дій та витоку даних під час передачі.

Встановити AnyDesk необхідно для того, щоб не турбуватися за збереження особистих даних.

Віддалене керування без проблем

Підключайтеся до робочого або особистого ПК без проблем. Всього кілька кліків у програмі, і перед вами буде екран потрібного пристрою. Управління відбувається за допомогою курсору, який легко та зручно рухати на сенсорному екрані.

Мінімальні затримки

Частота оновлення екрана – 60 кадрів за секунду при стабільному інтернет-з’єднанні. Це означає, що ви не втомитеся від різких стрибків картинки на смартфоні. Розробники оптимізували роботу сервісу, щоб затримки під час передачі були мінімальні.
Щоб завантажити AnyDesk безкоштовно з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange