АБанк24

АБанк24 — мобільний додаток, в якому можна замовити картку «Зелена», та стати клієнтом банку лише за кілька хвилин. Все, що вам потрібно – скачати додаток, завантажити ваші документи (можна сфотографувати паспорт та ідентифікаційний код), і відповісти на кілька питань банку.
Потім ви відправляєте анкету, вона перевіряється в банку, і вже за кілька хвилин ви можете користуватися віртуальною карткою. Фізичну картку можна замовити з доставкою в потрібне місце або забрати прямо у відділенні А-Банку.

Завантажити АБанк24 можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS або Android.

Переваги додатку АБанк24

Вигідні умови

Це перша в Україні мапа, яка має вертикальний дизайн. Це її відмінна риса, а ось переваги ще куди цікавіше:

  • Кешбек до 20% на всі покупки.
  • Кредитний ліміт – до 200 000 гривень. Найактивніше користуйтеся карткою, і тоді банк зможе видати вам максимальну суму кредиту.
  • Пільговий період – 62 дні. За цей проміжок часу вам не нараховуються відсотки – це вигідно, тому що можна скористатися короткостроковими позиками без втрат.
  • Можна запросити друга та отримати за активацію його картки 50 гривень на ваш бонусний рахунок. Він, до речі, теж отримає 50 гривень бонусу — приємний початок використання картки, чи не так?

Встановити АБанк24 можна безкоштовно, за використання програми оплата теж не потрібна.

Основні функції

Можна переказати гроші з картки на картку всередині додатку, а також переказувати кошти на картки інших українських банків. Також тут можна сплатити:

  • мобільний зв’язок;
  • комуналку;
  • купити чи продати валюту.

Все це без комісії і прихованих платежів. Додаток містить депозити, функцію включення % на залишок за рахунком та миттєву розстрочку. Це найпопулярніші опції, які використовують власники карти «Зелена».

Додаткові функції

Особливість цього застосунку – можливість тонкого настроювання банкінгу під ваші запити. Наприклад, ви можете самостійно змінювати кредитний та інтернет-ліміт для оплати, замовляти віртуальні картки та активувати до 10% річних на залишок по картці.

Також можна в пару кліків отримати потрібні виписки по рахунках на email, зразки ваших договорів з банком та інші документи.
Щоб завантажити АБанк24 з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Це актуальна версія, яка автоматично оновлюватиметься.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange