OnePlus Launcher

OnePlus Launcher – мобільний додаток, який створює унікальний зовнішній вигляд робочого столу вашого смартфона. Він швидкий, стабільний у роботі та зручно налаштовується. Раніше цей застосунок могли завантажити тільки власники смартфонів One Plus, але нещодавно розробники зробили її доступною для всіх мобільних пристроїв з операційною системою Android від версії 8.0.
Все, що потрібно для перетворення робочого столу вашого смартфона – завантажити OnePlus Launcher, запустити його і вибрати відповідні візуальні налаштування.

Переваги OnePlus Launcher

Швидкодія

У порівнянні з вбудованими лаунчерами відомих виробників, ця програма виділяється своєю швидкодією. І це не на шкоду гарним анімаціям – все працює швидко, але гарно.

Кастомізація

Ви можете налаштувати зовнішній вигляд робочого столу, задаючи потрібну кількість рядків і стовпців. Користувач може вибрати сітку з розмірів: 3х5, 3х6, 4х5, 4х6, 5х5 та 5х6. Це найпопулярніші розміри, які дають можливість розмістити іконки так, як вам потрібно.

Ще одна цікава функція – можливість приховати назви програм. Це робить зовнішній вигляд робочого столу лаконічнішим. Заради цього багато користувачів хочуть встановити OnePlus Launcher на свій мобільний пристрій.

Ігровий режим

За що власники цього бренду смартфонів люблять свій пристрій, то це за ігровий режим, в якому можна відключити всі повідомлення та дзвінки під час ігор.

Віджети

З їхньою допомогою можна винести на робочий стіл основні функції, які вам потрібні. Наприклад – годинник з погодою. Таким чином, не потрібно заходити на якісь сайти, щоб подивитися погоду — вся інформація доступна відразу на робочому столі.

Настроюваний центр управління

У персоналізованому центрі можна вибирати різні функції, які потрібно винести в рядок швидкого доступу. Сюди можна додати: контакти, нотатки або погодні відомості, наприклад.

Інші функції

У розділі “Останні запущені” з’явилися ярлики для швидкої навігації. Тепер можна швидко та зручно перемикатися між запущеними додатками. Є й можливість налаштування жестів, щоб викликати потрібні функції зручною комбінацією жестів.
Щоб скачати OnePlus Launcher безкоштовно з офіційного джерела, перейдіть за посиланням нижче на Play Market. Це актуальна версія додатку, яка автоматично оновлюватиметься після інсталяції.

 Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange