Zombie Tsunami

“Zombie Tsunami” – це мобільна гра в якій орда зомбі нападає на людей і долає перешкоди на своєму шляху. Звучить досить легко, але насправді це не зовсім так. Нескінченний раннер сподобався любителям жанру за рахунок барвистої графіки, а також величезною кількістю завдань, перешкод та різноманітних бонусів.
Починаючи шлях на самоті, зомбі кусає всіх жителів міста, тим самим перетворюючи їх на своїх родичів. Зберіть якнайбільше чудовиськ, щоб упоратися з усіма перешкодами.

Встановити «Zombie Tsunami» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Zombie Tsunami»

Ігрова механіка

Звичайні беззбройні люди це легка здобич. Щоб гравцям було цікавіше, розробники додали різноманітні перешкоди. Одночасно вони є укриттям для людей, так що в інтересах зомбі ці укриття подолати.

Наприклад, на вашому шляху може з’явитися звичайний легковий автомобіль. Якщо у вас вже є 4 зомбі у своїй команді, ви можете подолати його, і тоді до вас приєднаються ще чудовиська – раніше вони були пасажирами даного авто. Дорогою вам зустрінуться і автобуси, і навіть літаки.

Якщо вашої орди достатньо, ви не тільки продовжите шлях, але й покусаєте людей, тим самим обернувши їх у зомбі. Спробуйте це зовсім не складно. А скачати гру  «Zombie Tsunami» ви можете за посиланням з офіційного джерела під цим текстом.

Різні перешкоди

Здавалося б, що може стати на заваді зомбі? Якщо у вас вже досить велика команда, то дійсно, вам практично нічого не загрожує. Але будьте уважні, якщо вас, наприклад, всього троє то зіткнувшись з автомобілем ви не тільки втратите частину команди, але й можливо взагалі не зможете продовжувати шлях. Тому, якщо ви не впевнені у своїх силах, краще оминіть перешкоду.

Також у грі є і цілі смуги перешкод. Бомби, гелікоптери, потоки машин і навіть прірви. Чи зможете ви зберегти якнайбільше зомбі, незважаючи на перепони? Ви можете завантажити  «Zombie Tsunami» і спробувати грати вже зараз.

Бонуси

Як же без них? Щоб полегшити проходження рівня, на шляху ви зможете збирати різні бустери та підсилення. Наприклад, на певний час ви можете перетворитись на команду футболістів, стати могутніми ніндзя і навіть звернутися в образ дракона.

Дані бонуси не тільки змінять зовнішній вигляд ваших зомбі, але й дадуть їм певні фізичні переваги. Наприклад, якщо ви перетворитеся на дракона, то він розчищатиме перед вами дорогу, а люди з машин автоматично стануть зомбі. А якщо візьмете з собою НЛО, воно буде з деякою періодичністю додавати у вашу команду нових зомбі.
Якщо ви бажаєте встановити гру «Zombie Tsunami» на свій пристрій з Play Market або App Store, просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange