Two Dots

“Two Dots” – це мобільна гра, в якій вам доведеться з’єднувати точки однакових кольорів і справлятися з величезною кількістю різних завдань. Звучить трохи нудно, але насправді головоломка досить захоплююча. Хороша графіка, приємне музичне супроводження, а також завдання для кожного рівня точно сподобаються любителям жанру.
У грі вже є понад 300 рівнів, які поділені на різні зони. Пустеля або льоди, океани, космос і навіть сюрреалістика зустрінуться у вас на шляху. Будьте уважні, адже гарна картинка може стати на заваді, під час проходження завдань. Наприклад, зібрати 50 білих крапок на світлому фоні може виявитися досить складним завданням.

Встановити гру “Two Dots” ви можете на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Two Dots”

Геймплей

Завдання гравця начебто нескладне: перед вами розміщено поле, де вам потрібно поєднати точки однакових кольорів. Стандартний жанр “Три в ряд”. Чому ж гра тоді дуже подобається користувачам? У ній є нестандартні фішки, які точно вам сподобаються.

Наприклад, якщо на ігровому полі ви поєднаєте чотири точки не просто по прямій лінії, а по фігурі квадрата, то зможете очистити поле від усіх крапок даного кольору. Тим самим ви витратите менше ходів, але при цьому зможете швидше виконати завдання.

Дізнатися про всі секретні комбінації ви можете під час навчання. Щоб почати грати, можете встановити “Two Dots” з офіційного джерела за посиланням під цим текстом.

Розбивка на зони

Як уже було сказано вище, всі рівні гри поділені на певні зони. Це було зроблено не тільки щоб змінювалося ігрове тло. Одна з найцікавіших фішок зонування – це тематичні завдання для рівнів. Наприклад, коли ви знаходитесь в зоні снігів, серед завдань вам обов’язково доведеться розбивати крижинки, щоб звільнити крапки. А коли ви перейдете на море, то крижинки замінять якорі, які потрібно опустити вниз ігрового поля.

Це тільки дві зони і вже досить цікаво, які завдання доведеться виконувати. А у грі змінюється кожні 10 рівнів зони змінюються. Уявіть собі, скільки всього вам потрібно пройти. А краще не уявляти, а скачати гру “Two Dots” на свій смартфон і подивитися наживо.

Недоліки та плюси ігрового процесу

З недоліків можна назвати обмежену кількість життів. Усього п’ять спроб пройти рівень, а потім доведеться почекати півтори години до отримання нових спроб. Якщо не хочете чекати, може придбати додаткові серця за донат. Також одержати їх можна за виконання завдань.

Але водночас цей недолік компенсує повний рандом комбінацій точок на полі. Якщо перша спроба виявилася невдалою, друга може бути дуже легкою. Або навпаки ще складнішою. Ніколи не знаєш, чого чекати від рандому.

І помітним плюсом є повна відсутність реклами у грі. Розробники справді на славу постаралися над виглядом та подачею своєї гри. Тому, грати в “Two Dots” одне задоволення.
Якщо ви хочете завантажити “Two Dots” з офіційного джерела Play Market або App Store, просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange