Last Shelter: Survival

Last Shelter: Survival – це мобільна гра, в якій ви поринете у світ після апокаліпсису. Вам потрібно буде створити останній притулок для живих людей, щоб вижити та відобразити атаки зомбі.
Це покрокова онлайн-стратегія лише з незвичайним сюжетом. Замість історичних подій вас навпаки переносять у майбутнє, де ви опиняєтеся у світі після тотальної розрухи.

У цій атмосферній броділці на виживання вам потрібно використовувати стратегію, щоб не потрапити зомбі. І ваше завдання не лише вижити, а й збудувати притулок для інших людей.

Завантажити Last Shelter: Survival можна безкоштовно за посиланням під описом. Це офіційне джерело з актуальною версією програми.

Ігрові особливості Last Shelter: Survival

На початку, щоб урятувати не заражених людей, потрібно будувати притулки та наймати героїв для їхнього зміцнення. Ваша роль полягає і у створенні армії, яка захищатиме ваш форт і відбиватиме атаки зомбі.

Наймання героїв

Цьому приділяється особлива увага. Можна взяти персонажів їх трьох різних фракцій, щоб поєднати їхні вміння. У кожного з них є особливі навички та вміння. Комбінуючи їх між собою, можна створити збалансовану армію: вона добре захищатиме поселення і нападатиме на зомбі.

Це бійці, стрілки та машини. Тільки поєднуючи їхні вміння, ви зможете виграти бій у зомбі.

Встановити Last Shelter: Survival можна як розваги на обідню перерву. Зайшли на 15-20 хвилин, переглянули поточний стан справ, відбили кілька атак і все. Справа в тому, що розвиток відбувається у напівавтоматичному режимі. Тому вам потрібно лише заходити та контролювати, що відбувається у притулку.

  • Будувати місто
  • Поставляти ресурси з інших поселень
  • Вивчати технології розвитку міста
  • Збирати військо для захисту та нападу

Брати участь у подіях: вони приносять різноманітність у ігровий процес, а також дають щедрі подарунки та нагороди

Вступайте до альянсів з іншими гравцями, щоб допомагати один одному. Вони виручать вас у момент, коли ваша армія буде ослаблена та не зможе відбити напад зомбі.

Завантажити Last Shelter: Survival можна безкоштовно. Але використати деякі предмети можна лише за реальні гроші. Ви можете проходити без донату, але це буде довше. Тому кожен вирішує сам: проходити самостійно чи доплатити за швидкість.
Встановити гру можна за посиланням нижче з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange