Lost Ark

Невелика частина корейських проектів привернула стільки уваги геймерів, як ця гра. Презентована у 2016 році, вона одразу знайшла визнання за межами Азії. Гра створюється на старому, але, як і раніше, ефективному движку Unreal Engine 3, а над нею одночасно працює близько 150 розробників. Завантажити Lost Ark можна безкоштовно. Приєднуйтесь!Класи та навички

Це гордість розробників. У грі є 18 класів, і кожен із них кардинально відрізняється один від одного:

  • Унікальний інтерфейс та зброя
  • Тип використовуваної енергії та її відновлення

Навички розвиваються паралельно та в різних напрямках. До того ж вони модернізуються під ваш стиль бою, що робить їх ще ефективнішими.

Світ Lost Ark

Він величезний і містить багато загадок. Сюжетна лінія відбувається у підземеллях, а зверху ви проходите стандартні ММО-квести. У світі постійно щось відбувається – він не статичний, і це добре. Наприклад, раптово можуть відчинити ворота хаосу, і всім гравцям в окрузі потрібно зібратися разом, щоб закрити їх.

У частині локацій на вас чекає утруднена навігація та головоломки. А для переміщень між ними будьте готові використовувати канатні дороги, ліани та мотузки.

Творці вирішили зробити не просто квести, а додати до них елемент випадковості. Вони впровадили приховані квести, про які можна дізнатися, лише уважно спостерігаючи за навколишнім світом.

Боси та підземелля

Їм відведено особливе місце. Окрім чудової візуальної частини, цей ігровий момент продуманий технічно. Наприклад, ви б’єтеся з чудовиськом на льоду. Різким ударом воно пробиває лід вашого героя під ногами, і він падає під воду. Від злагодженості командної роботи залежить і перемога над босом, і життя вашого персонажа. Це підштовхує всіх гравців до взаємодії між собою.

У битвах вам потрібно використовувати інтерактивні предмети з навколишнього світу: гармати та важелі, наприклад.
Гра радує й іншими приємними дрібницями. Тому переходьте за посиланням нижче і починайте грати в Lost Ark прямо зараз, щоб все побачити особисто!

Завантажити Lost Ark на свій ПК можна за посиланням нижче.

Lost Ark

Secured By miniOrange