Alto’s Odyssey

“Alto’s Odyssey” – це мобільна гра в якій вам доведеться серфити по безкрайній пустелі та долати перешкоди на своєму шляху. По суті, це сайд-скроллер, де вам потрібно керувати бордом персонажа і виконувати різні трюки.
Унікальний музичний супровід та гарна графіка сприяють розслабленню та зняттю напруги після важкого дня. Розробники рекомендують грати в навушниках, щоб повністю поринути в ігровий процес.

Приєднуйтесь до Альто та його друзів: досліджуйте нескінченні піски пустелі, тікайте від лемура і долайте прірви, які зустрінуться на вашому шляху. Встановити “Alto’s Odyssey” ви можете на будь-який пристрій під керівництвом ОС Android або iOS.

Особливості гри “Alto’s Odyssey”

Ігровий процес

Спочатку вам доведеться пройти невелике навчання. Ви ознайомитеся з тим, як керувати бордом, як робити сальто. Також, дізнаєтеся як зробити грінд по прапорцях та ліанах, як правильно розрахувати момент для стрибка над прірвою. Далі залишається застосувати отримані знання на практиці.

Після закінчення навчання, Альто отримує перший рівень. Для того, щоб підвищити його, необхідно отримати три зірки. Зробити це можна, виконавши три завдання. Ознайомитись із завданнями можна на початку заїзду або після кожної невдалої спроби.

Графіка

Якщо в стандартних сайд-скролерах є якась закономірність і статика, то у грі “Alto’s Odyssey” ви можете про неї й не згадувати. Розробники справді чудово постаралися:під час гри змінюється не лише час доби, а й погодні умови. Ви можете потрапити як під грозу з піщаною бурею, так і під зливу.

Також варто звернути увагу на карту для гри. Вона весь час змінюється, а це означає що ви не будете їздити одним і тим же маршрутом. Відкривайте нові локації, знаходьте втрачені міста та насолоджуйтесь гарним ландшафтом. Спробуйте встановити “Alto’s Odyssey” й пограти в неї хоч раз – більше не зможете відірватися!

Режим дзен

Набридло виконувати завдання і після кожного падіння починати все спочатку? Ви можете перейти в дзен-режим, щоб насолодитися пустелею та її сюрпризами.

Також у ньому ви можете попрактикуватися у виконанні різних трюків або подоланні перешкод. Відмінна риса даного режиму від основного – неможливість загинути, а також відсутність монет або бонусів. Грайте на втіху.

Бонуси, скоринги та ігрова монета

Якщо ви все ж віддасте перевагу звичайному режиму з проходженням рівнів, то зможете збирати монетки на своєму шляху. Витратити їх можна у майстерні предметів. Наприклад придбати захисний шолом або сендборд.

Також ви можете знайти бонуси та скоринги, які допоможуть у проходженні рівня. Наприклад це можуть бути:

  • Квітка лотоса
  • Магніт
  • Унікальна монета
  • Райські птахи

І багато іншого. До речі, в майстерні можна прокачати таймер квітки лотоса (захист від падінь) і магніту (притягування монет). Це значно допоможе у виконанні завдань.

Крім того, за виконання трюків вам будуть нараховані бонусні бали. Заробити їх можна у різний спосіб. Наприклад, за звичайне сальто вам дадуть всього 10 очок, а за подвійне вже 140.

Ковзання по заплаві, гринд по ліані або відскок від повітряної кулі також принесуть вам додаткові бали. Ви можете встановити гру «Alto’s Odyssey» та змагатися зі своїми товаришами – хто ж збере більше балів під час подорожі пустелею?

Персонажі

Для початку вам буде доступний лише один персонаж, це і є Альто У міру проходження рівнів вам будуть доступні для вибору його друзі. Кожен із них унікальний і має певну навичку.

Наприклад, Майя, яка доступна по проходженню 10 рівня, найшвидше в пустелі робить сальто. Враховуйте навички персонажів при проходженні рівнів, адже вони можуть полегшити завдання.
Якщо ви хочете завантажити гру “Alto’s Odyssey” з офіційного джерела Play Market або App Store, просто натисніть на потрібну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange